Dziedātāja Ieva Sutugova atklāj 5 dziesmas, kas raksturo viņas personību

Raksta attēls - Dziedātāja Ieva Sutugova atklāj 5 dziesmas, kas raksturo viņas personību Publicitātes foto

05.06.2017 / Parmuziku.lv

“Pasaki man, kādu mūziku tu klausies, un es tev pateikšu, kas tu esi” – to, iespējams, var attiecināt uz dziedātāju Ievu Sutugovu, kura kopā ar Samsung atklājusi piecas mīļākās un savu personību vistiešāk raksturojošās dziesmas. To noklausīšanās aizņems aptuveni 15 minūtes, kas ir pietiekami ilgs laiks, lai, fonā skanot mūzikai, varētu nobaudīt rīta kafiju, nomazgāt traukus vai izvest pastaigā suni.

Dziedātāja Ieva Sutugova uzdevumu izvēlēties piecas savas mīļākās dziesmas sauc par “ļaunu, jo daudzas izcilas dziesmas nākas atstāt aiz strīpas”. Starp dziedātājas mīļākajām ir dziesmas gan ar lirisku noti, gan ar roka ritmiem, kas, kā atzīst pati Ieva, perfekti atbilst viņas raksturam.

  • Ērika Kleptona “Wonderful tonight”
  • Grupas “Queen” izpildītā “Don`t stop me now”
  • Grupas “ABBA” dziesma “The winner takes it all” Merilas Strīpas izpildījumā
  • Edītes Piafas “Non, Je ne regrette rien”
  • Luccio Dalla “Caruso”

“Tas, ka neizvēlējos latviešu komponistu dziesmas, nenozīmē itin neko, jo šo vietā varēja būt vismaz 20 latviešu pērles,” saka dziedātāja un piebilst, ka visu izvēlēto skaņdarbu galvenā odziņa ir melodija. Tieši melodiju, tāpat kā dziesmas stāstu, Ieva novērtē visaugstāk.

Ievas mīļākās dziesmas apkopotas Spotify dziesmu sarakstā

Par mūzikas saturisko pusi Ievai ne mazāk svarīgs ir arī tās skanējums. Viņa atzīst, ka viens no lielākajiem palīgiem, mācoties jaunu muzikālo programmu vai vienkārši atpūšoties brīvajā laikā, ir Samsung Level Box Slim portatīvais skaļrunis. “No šīs nelielās ierīces saņēmu vairāk, nekā sākotnēji biju gaidījusi,” saka Ieva, kura uzteic skaļruņa skaņas kvalitāti, savienojamību ar telefonu un kabatas lieluma izmēru. Turklāt šobrīd iegādājoties Galaxy A viedtālruni, skaļruni iespējams saņemt dāvanā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!