Iznācis Ievas Sutugovas albuma "STĀSTI" otrā singla videoklips

Raksta attēls - Iznācis Ievas Sutugovas albuma "STĀSTI" otrā singla videoklips Publicitātes foto

05.04.2017 / Parmuziku.lv

Aktīvi gatavojoties sava debijas albuma Latvijas koncerttūrei aprīļa vidū, dziedātāja Ieva Sutugova prezentē otrā singla ‘’Pulkstenis pie sienas’’ videoklipu.

Tāpat kā albuma pirmā singla ‘’Tālāk Doties’’, arī šīs dziesmas autors ir dziedātājas pavadošā sastāva ģitārists Jānis Bērziņš. Paši mūziķi par šo skaņdarbu saka tā:

Uz šīs zemes mums ir atvēlēts pārāk maz laika,  lai mēs to tērētu vientulībai, nelaižot kādu sev klāt, vai nemeklējot cilvēkus, kas spēj piepildīt mūsu dzīvi ar skaistām emocijām, ko atcerēties. Ir jāmācās vairāk ļauties impulsiem, lai baudītu laiku kopā!

Arī skaņdarba videoversijas ideja bija impulss, kuram ļāvās gan pati dziedātāja, gan komanda, kas šo klipu veidoja. Ievai radās doma par vides noskaņu, plašumu un gaismu, tāpēc radošajai komandai atlika vien piemeklēt īsto telpu, kas gaumīgi paspilgtinātu idejas vienkāršību. Daudzas detaļas un kadri rodas tikai procesā, tāpēc arī pati filmēšanas gaita ir ne tikai scenārijā ietvertas ainas, bet arī ļaušanās mirkļa idejām.

Par vizuālā tēla paspilgtināšanu, īpašs paldies dizainerei Dacei Bahmanei!

Video: Kaspars Teilāns / Mārtiņš Naglis. Montāža: Kaspars Teilāns

Šī un arī pārējās albuma "STĀSTI" kompozīcijas būs dzirdamas Ievas Sutugovas koncertos aprīlī. Pirmais no tiem jau 14.aprīlī koncertzālē ‘’Valmiera’’.

Vairāk info par tūres koncertiem un to datumiem, kā arī biļetes, meklē www.bilesuparadize.lv 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!