"Prāta Vētras" dziesmas “Waterfall” remikss nakts laikā noklausīts vairāk kā 10 000 reižu

Raksta attēls - "Prāta Vētras" dziesmas “Waterfall” remikss nakts laikā noklausīts vairāk kā 10 000 reižu

02.11.2016 / Parmuziku.lv

Jaunais remikss savu pirmizrādi piedzīvoja vakar naktī, populārajā deju mūzikas kanālā TASTY NETWORK, un ir jau klausīts vairāk kā 10 000 reižu!

Kompānija “Mikrofona ieraksti”, gatavojoties savam 20 gadu jubilejas koncertam “Arēnā Rīga, kurš notiks jau nākamajā trešdienā, pārcilājot arhīvus, tajos atrada arī 2001. gadā veiktā grupas “Prāta Vētra” dziesmas “Waterfall” ieraksta balss celiņus. Šis atradums deva ierosmi izveidot jaunu dziesmas remiksa versiju.

Pirmo jaunā remiksa versiju izveidoja producentu apvienība “Boyza II” ar Lotaru Lodziņu priekšgalā, kuri jau tālajā 2001. gadā to bija vienu reizi paveikuši. Tolaik remiksu izveidoja arī viens no visu laiku veiksmīgākajiem latviešu deju mūzikas producentiem Ralfs Mākulis (BTH). Šī versija tika nominēta “Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada balvai”.  Singlu 2001. gadā dažādās valstīs izdeva angļu kompānijas “EMI Records” nodaļas.

Bet šogad, kad jau bija sagatavota jaunā “Boyza II” remiksa versija un grupa bija noklausījusies rezultātu, Renārs Kaupers nolēma pārdziedāt balss celiņus no jauna. Iegūstot jaunos balss celiņus, radās doma pieaicināt arī citus deju mūzikas producentus, lai izveidotu vēl kādu mūsdienīgu remiksu un “MicRec” to šoreiz uzticēja jaunajam un talantīgajam producentam Rūdolfam Elvisam Zariņam jeb “REZarin”, kurš pirms šogad jau vienu reizi palīdzēja “MicRec” izdotajam dziedātāja Justa dziesmas “Heartbeat” remiksam iekļūt Anglijas izdevuma Music Week apkopotajā “UK Upfront Club Top 40”.

Producenta “REZarin” izdotās dziesmas guvušas atbalstu no pasaulē zināmiem dīdžejiem un producentiem. Pērn viņa dziesmu ''About You'' tika atskaņota DJ Hardwell radio šovā. Dziesma ''I Got That'' un Justa “Heartbeat” remikss šogad tika atskaņots populārajā Don Diablo radio šovā. Savos DJ setos “REZarin” producētos skaņdarbus iekļāvuši tādi pasaulē pazīstami mākslinieki kā Robin Schulz un Mike Williams!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!