Lapsene publisko jaunu dziesmu un sarunājas ar pašcieņu

Raksta attēls - Lapsene publisko jaunu dziesmu un sarunājas ar pašcieņu Foto: Egons Reiters

28.06.2022

Pēc debijas aprīlī, jaunais Arta Dvarionas mūzikas projekts Lapsene publisko savu otro dziesmu, jauno singlu “Dziesma par krupju rīšanu”.

„Dziesma ir par cilvēkam tik ierasto problēmu un risināmo jautājumu atlikšanu jeb ‘paslaucīšanu‘ zem tepiķa. Un, kā zināms, šie neatrisinātie jautājumi nekur nepazūd, tie atgriežas un laika gaitā var mūs pamatīgi smacēt. Šāda tolerēšana ar atliktajām problēmām pēdējos pāris gadus ir nopietni smacējusi arī mani, tādēļ šī dziesma ir kā sava veida retrīts, kā nopietna saruna ar manu sirdsapziņu un pašcieņu“, par jauno singlu saka Lapsene.

„Dziesma par krupju rīšanu“ tapusi sadarbībā ar teksta autoriem Miku Frišfeldu un Reini Briģi, bet mūziku un aranžijas sarakstījis Artis Dvarionas. Virtuozo ģitāras solo ierakstā iespēlējis Mārcis Vasiļevskis no grupas Laime Pilnīga. Savukārt dziesmas videoversijas autors ir Edgars Eglītis, publicitātes foto - Egons Reiters.

Runājot par tālākiem mūzikas projekta attīstības nodomiem, Lapsene saka: „Pēc tam, kad strādājot pie pirmajām divām dziesmām esmu iemēģinājis roku arī producēšanā, jūtos gatavs jauniem izaicinājumiem un radošajiem meklējumiem. Plānots, ka jau jūlijā sākšu darbu pie jaunas dziesmas ieraksta, kuras galvenais producents būs pašmāju mūzikā pazīstamais DJ Rudd (Rūdolfs Budze), kurš strādājis pie Dona, Astronout, Mesas, Triānas Parka, Aminatas un citu mākslinieku ierakstiem. Tā būs pavisam cita pieredze ar, ļoti iespējams, negaidītu rezultātu.“ 

Jau vēstīts, ka šā gada aprīlī ar protesta dziesmu ‘Tukšpauris‘ pēc 12 gadu pārtraukuma mūzikā atgriezās grupas R.A.P. balss Artis Dvarionas, kura jaunais skatuves vārds ir Lapsene. Artis Dvarionas agrāk dziedājis ne tikai grupā R.A.P., bet arī neilgi pastāvošajā projektā TāTāTā. Abu grupu pazīstamākās dziesmas ir ‘Dzīve bez apstājas’ (pied. Igo), ‘Nekas vairs nav tā’, ’Tu esi dinamīts’, ‘Ja nu tā esi tu’ un citas.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!