Jura Simanoviča albums "Kā samierināties ar savu nenozīmību" tiks izdots vinila platē

Raksta attēls - Jura Simanoviča albums "Kā samierināties ar savu nenozīmību" tiks izdots vinila platē Foto: Stanislavs Olehno

16.12.2016 / Parmuziku.lv

Dienu pirms Ziemassvētkiem, 23.decembrī Jura Simanoviča solo albums „Kā samierināties ar savu nenozīmību” tiks izdots vinila plates formātā. Tam par godu plkst.21:00 kultūras telpā „3 māsas”, Rīgā, Zirgu ielā 3-1 notiks arī plates prezentācijas pasākums. Īpašu dizainu albuma noformējumam ir veidojis arhitekts un scenogrāfs Ivars Veinbergs.

Albums „Kā samierināties ar savu nenozīmību” tika izdots 2016.gada jūnija vidū, un nelielā CD tirāža tika izpirkta nedēļas laikā. No 23.decembra „Kā samierināties ar savu nenozīmību” būs pieejams klausītājiem vinila plates formātā. Kopš savas iznākšanas albums ir guvis atzinīgas atsauksmes no mūzikas cienītāju un kritiķu puses. Tas ir ticis nominēts Austras balvai, bet mūzikas žurnālists Uldis Rudaks ir iekļāvis to savu visu laiku labāko latviešu albumu top100 kā līdz šim svaigāko.

Šis ir jau otrais grupas „Bērnības milicija” līdera Jura Simanoviča solo albums; pirmais ar nosaukumu “Riperogrāfija” ir iznācis pirms 4 gadiem. Jaunajā albumā, atšķirībā no iepriekšējiem, mūziķis arvien vairāk un brīvāk eksperimentē ar instrumentu dažādību, ielaižot skanējumā vides trokšņus un elektroniskās skaņas. Dziesmu teksti arī ir kļuvuši tiešāki un drosmīgāki. Lai arī albuma nosaukums rada asociācijas ar samierināšanos, tematiski tas aizvien ir dumpinieciskuma pilns.

Albums „Kā samierināties ar savu nenozīmību” ir tapis kā solo projekts, kura ietvaros Juris ir ierakstījis visus instrumentus un balsi pats, tomēr albuma prezentācijas pasākumā Juris uzstāsies kopā ar saviem līdzgaitniekiem un domubiedriem Filipu Derumu no grupas „Martas asinis”,  Staņislavu Kuļikovu no grupas „Nē” un grupas „Mazie Smirdīgie Kociņi” dalībnieku Valdi Jauģieti .

Jaunā albuma materiāls, izņemot dažas dziesmas, sarakstīts un ierakstīts laika posmā no 2014. gada līdz 2015. gada nogalei, Rīgā un Vigo, Spānijā.  Vinila plate tiek izdota pateicoties MOO un NRJA atbalstam.

Ieeja albuma prezentācijas pasākumā – 7eur, vai arī iegādājoties vinila plati par 15eur.

Digitāli albums ir pieejams https://jurissimanovics.bandcamp.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!