Par Amigo Dzintara dziesmu aptaujas uzvarētāju kļūst Dzintars Čīča

Raksta attēls - Par Amigo Dzintara dziesmu aptaujas uzvarētāju kļūst Dzintars Čīča Publicitātes foto

22.06.2016 / Parmuziku.lv

Amigo Dzintara dziesmu aptaujas finālā par uzvarētāju kļuva dziedātājs Dzintars Čīča ar dziesmu Likteņlīnijas, kas tika atzīta par sezonas iemīļotāko melodiju. Balvā dziedātājs saņēma Amigo īpašo balvu – Dzintara dziesmu autobusiņu.

„Likteņlīnijas ir dziesma, ko dziļi izjūtu līdz pēdējam burtam – tas ir stāsts arī par to, kā liktenis mani pasargāja no palikšanas Anglijā, par to, cik stipri es uzticos saviem mērķiem un Dieva gribai. Neizsakāms paldies maniem faniem, kurus es jūtu sev līdzās visus šos trīspadsmit gadus, kamēr esmu uz skatuves!” pēc uzvaras pauda Dzintars Čīča. Savukārt par saņemto balvu – Amigo Dzintara dziesmu busiņu – dziedātājs atzina, ka tas viņam vēl aizvien ir pārsteigums: „Nezināju, kas būs balvā, ilgi domāju, ka mani izjoko. Tā kā rudenī man ir gaidāma apjomīga tūre, tieši tur arī tas noderēs. Braucot uz katru koncertu, busiņš mūsu komandai atgādinās par to burvīgo uzvaras brīdi Jelgavā!”

Aptaujas noslēguma koncertā uzvarētājs tika noteikts telefonbalsojumā, turklāt katrs balsotājs par savu dziesmu varēja nodot tikai vienu balsi. Tādēļ aptaujas uzvarētājs var būt pārliecināts, ka viņa dziesmai ir vislielākais atbalstītāju pulks. Šogad par dziesmām nobalsoja vairāk nekā 15 000 skatītāju un klausītāju.

Aptaujas finālā dziesmas sarindojās šādā secībā:

  • Dzintars Čīča – Likteņlīnijas, 4181 balss
  • Santa Zapacka – Aiznes vējam, 2346 balsis;
  • Galaktika un Oranžā kora meitenes – Kopā tik un tā, 2281 balss;
  • Baltie lāči – Jezups, 2040 balsu;
  • Sestā jūdze – Pieci soļi, nedēļa vai mūžs, 1521 balss;
  • Rikardions – Odiņš» 1085 balsis;
  • Brīvdiena – Meitene no Gulbenes, 725 balsis;
  • Aigariņš – Es tevi gribu, 490 balsis;
  • "Lauku muzikanti" (klātienē izpildīja dziedātājs Kaspars Markševics) – Nemodini mani, 345 balsis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!