VIDEO: Dzintars Čīča sūta bučas visiem un dalās ar jaunu video

Raksta attēls - VIDEO: Dzintars Čīča sūta bučas visiem un dalās ar jaunu video Ekrānšāviņš no video

15.01.2018 / Parmuziku.lv

Janvārī superhita "Tu esi vasara" autors Dzintars Čīča svinēs 25 gadu jubileju - no tiem 15 pavadījis, priecējot klausītājus ar dziesmām un koncertiem. Par godu abiem notikumiem februārī un martā mūziķis dosies jubilejas koncerttūrē “Bučas visiem”.

Šajā laikā man ir svarīgi būt kopā ar saviem klausītājiem, kuru atzinību es vērtēju augstāk par balvām, diplomiem un ekspertu atzinumiem,

tā pirms sava jubilejas koncerta atzīst Čīča.

Visu laiku populārākās Dzintara Čīčas dziesmas un jaunāko laiku hīti būs koncertprogrammas “Bučas visiem” repertuārā - “Nāc un dziedi”, “Par to”, “Tu esi vasarā”, “Likteņlīnijas” u.c. Neizpaliks arī klausītāju iemīļotās čigānu romances. Kopā ar solistu muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā, bet koncertu vadīs Čīčas uzticamais mūzikas draugs Kaspars Antess.

Jubilejas koncerti izskanēs 16. februārī Jēkabpilī, 17. februārī Alūksnē, 18. februārī Bauskā, 22. februārī Ventspilī, 23. februārī Jelgavā, 24. februārī Rojā, 25. februārī Rīgā, 2. martā Tukumā, 4. martā Valmierā un 8. martā Liepājā.

Līdz ar jubilejas sezonas atklāšanu solists klausītājus iepazīstina ar videoversiju savai jaunākajai dziesmai “Bučas visiem”, ko drīzumā varēs redzēt Latvijas Šlāgerkanālā un citās TV pārraidēs.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!