Dzintars Čīča sūta “Bučas visiem!”

Raksta attēls - Dzintars Čīča sūta “Bučas visiem!” Ekrānšāviņš

04.09.2017 / Parmuziku.lv

Jauns skaņdarbs, svinot mūziķa vārda dienu.

Ar jaunu skaņdarbu šodien, savā vārda dienā, pie klausītājiem vēršas iemīļotais dziedātājs Dzintars Čīča. Dziesma “Bučas visiem!” ir priekšvēstnesis mūziķa 25 gadu jubilejai, kas ar vērienīgu sirsnību visā Latvijā tiks atzīmēta pavasarī.  

Dziedātājs par jauno skaņdarbu stāsta:

Esmu pagodināts, ka nākamgad būšu ceturtdaļa no Latvijas simtgades, tāpēc tai nu gatavojos ar vislielāko atbildību. Šī jaunā dziesma tieši un bez zemtekstiem pasaka visu, ko vēlos pateikt saviem uzticamajiem klausītājiem - materiālās vērtības laimi nerada, mūs stiprina tikai cilvēciskās vērtības.

Dziesmas “Bučas visiem!” melodijas un vārdu autors ir vairāku Dzintara Čīčas hītu autors Kaspars Antess, bet aranžējumu veidojis Andris Šīrants, ierakstā piedalījies arī pianists Anatolijs Livča. 

2018. gada pavasarī Latvijā izskanēs Dzintara Čīčas 25 gadu jubilejas koncerts “Bučas visiem!” ar solista visu laiku populārākajām un jaunām dziesmām.

Šī būs vērienīgākā programma, kāda man jebkad ir bijusi,

sola Dzintars. 

Koncerti notiks 16. februārī Jēkabpils Tautas namā, 17. februārī Alūksnes Kultūras centrā, 18. februārī Bauskas Kultūras centrā, 22. februārī Ventspilī Teātra namā “Jūras vārti”, 23. februārī Jelgavas kultūras namā, 25. februārī Rīgas Latviešu biedrības namā, 2. martā Tukuma kultūras namā, 3. martā Talsu tautas namā, 4. martā koncertzālē “Valmiera” un 8. martā Liepājas Olimpiskajā centrā. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!