Amber Muse 14.jubilejas pasākumā uzstāsies grupa Oriola 701 ar savu jauno live programmu

Raksta attēls - Amber Muse 14.jubilejas pasākumā uzstāsies grupa Oriola 701 ar savu jauno live programmu Publicitātes foto

13.11.2018 / Parmuziku.lv

17.novembrī klubā Autentika (Bruņinieku ielā 2) notiks pasākums par godu Latvijas leibla Amber Muse 14 gadu pastāvēšanai. Galvenajā zālē kopā ar Taran & Lomov un ZaZzy ar jaunu live programmu uzstāsies Rīgas elektroniskais kvartets Oriola 701, bet otrajā zālē lēnāku deju mūziku ar etniskajiem motīviem spēlēs apvienības Pasaule dalībnieki – N.Volkova no Maskavas, Ricci un K’AN. Ballīti atbalsta Hartwall Original Long Drink.

Oriola 701 ar Amber Muse ir saista senlaicīga sadarbība – leibla otrā relīze 2005.gadā bija projekta (tajā laikā vēl dueta) plate “Welder Girl”, 2014.gadā grupa izdeva “Computer Hope” EP un ne reizi vien ir uzstājusies brenda organizētajos pasākumos. Šodien Oriola 701 sastāvā Pāvels Melameds, Vitālijs Drozdovs, Andrejs Leskovskis un Gerijs Pavlovs.
 
“Gatavojam pamatīgu ekspromt un šo to jau zināmu mūsu klausītājam. Pēc aprīļa uzstāšanās ir bijusi liela pauze, kuras laikā mēs aktīvi strādājām pie pēdējā treka “Chewing Gum”, kā arī cita jauna materiāla. Skumt patiešām nenāksies”, – stāsta Oriola 701 dalībnieki.
 
Šodien Amber Muse ir kompānija, kas regulāri organizē pasākumus, veido online žurnālu testpress.news, izdod mūziku un producē iknedēļas radio šovu Amber Muse. Raidījums dueta Taran & Lomov vadībā iznāk FM ēterā Raadio 2 Igaunijā, Bassoradio Somijā, Megapolis FM Maskavā un šonedēļ parādīsies arī versija latviešu valodā Radio NABA.
 
Amber Muse 14.jubilejas pasākuma sākums 17.novembrī plkst. 23:00. Kluba “Autentika” adrese: Bruņinieku iela 2. Ieejas maksa: 5€; tiem, kas uzspiedis “Going” pasākuma lapā un padalīsies ar to Facebookā – 3€ līdz 1:00; ISIC/ESN/RSU/RISEBA studentiem – 3€ līdz 1:00. Bezmaksas Amber Muse mobilā aplikācija: Android, iOS.
 
Atbalsta: Hartwall Original Long Drink, TestPress.news, restorāns Easy Beer (Audeju iela 8).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!