Novērtē Melo-M čellu versiju grupas “Radiohead” dziesmai

Raksta attēls - Novērtē Melo-M čellu versiju grupas “Radiohead” dziesmai Publicitātes foto

20.03.2019 / Parmuziku.lv

Čellu trio “Melo-M”, kas šajā pavasarī viesojas vairākās Latvijas pilsētās ar koncertprogrammu “Maģiskā radio tūre”, laidis klajā savu versiju grupas “Radiohead” dziesmai “No Surprises”.

Dziesmas video tapis ierakstu procesā, gatavojoties drīz gaidāmajiem koncertiem.

Kā jau minēts turnejas nosaukumā, jaunās mūzikas programmas skaņdarbu izvēlē dominē skaņdarbi, kas veltīti radio tēmai. To klāstā ir gan “Radiohead”, gan “Queen”, “Imagine Dragons” dziesmas un citas radio tēmai veltītas plaši pazīstamas kompozīcijas.

Turneju ievadošie koncerti nesen aizvadīti ar lielu publikas atsaucību un interesi par trio jauno programmu.

Jau 22. martā “Melo-M” sniegs koncertu Vidzemes koncertzālē “Cēsīs”, bet 6. aprīlī gaidāms koncerts kultūras centrā “Siguldas Devons”.

Turnejas noslēdzošie koncerti notiks 14. aprīlī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” un 17. maijā Latgales vēstniecībā “GORS” Rēzeknē.

Līdztekus jauniestudētiem skaņdarbiem turnejas koncertos skan arī trio dalībnieka Kārļa Auzāna orģinālmūzika un daudzas jau labi pazīstamas melodijas trīs čellu un sitamo instrumentu izpildījumā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un internetā https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/16922.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!