Notiks saruna par mūzikas ieraksta formātu un vinila skaņuplatēm

Raksta attēls - Notiks saruna par mūzikas ieraksta formātu un vinila skaņuplatēm Foto: pexels.com

10.09.2016 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 12. septembrī, „Nabaklab” ( Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12 ) sarunu vakaru „Vārnu Laiks” pirmā saruna – par mūzikas ieraksta formātu un vinila skaņuplatēm.

Kas mūsdienās ir vinils un skaņuplates? Nostaļģija, modes lieta, gaumes jautājums vai kvalitāte? Dīdžejiem plates ir darba rīki. Platei ir īpaša skaņas kvalitāte. Melomāniem tas ir kolekcijas priekšmets. Kā domā Tu?
Kompaktdisku noriets un digitālie faili, to kvalitātes un kvantitātes. Un vinila skaņuplašu atpakaļ atnākšana - tie ir tikai daži no sarunas virzieniem

Runasvīri: 

  • Mareks Ameriks – dīdžejs, vinila plašu melomāns un mūziķis grupā „SatellitesLV” .
  • Aldis Ermanbriks – šobrīd „Rīgas Skaņu Ierakstu Studijas” direktors, senāk - skaņuplašu rūpnīcas „Melodija” direktora vietnieks, mūzikas žurnālists.
  • Ingus Baušķenieks – mūziķis, „Dzeltenie pastnieki”, analogo ierakstu (lenšu) skaņu inženieris un melomāns.
  • Uldis Rudaks – mūzikas žurnālists, dīdžejs un melomāns.

 Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!