Noskaidroti Riga Jazz Stage finālisti

Raksta attēls - Noskaidroti Riga Jazz Stage finālisti Foto: Toms Svilāns

06.04.2018

5.aprīlī kino “Splendid Palace” notika starptautiskā džeza mākslinieku konkursa dalībnieku koncerts. Tajā tika noskaidroti tie dalībnieki, kuri turpinās sacensties arī konkursa finālā.

Pēc vienprātīga žūrijas lēmuma, tālāk kategorijā “Džeza bass” cīnīsies Halil Calgar Serin (Turcija), Jānis Rubiks (Latvija), Kaisa Mäensivu (Somija), Michelangelo Scandroglio (Itālija), Robert Nõmmann (Igaunija) un Toms Lipskis (Latvija).

Kategorijā “Džeza vokāls” sacensību finālā turpinās Camilla Barbillon (Francija), Kateryna Vasylieva (Ukraina), Kristina Kovalyova (Krievija), Laura Põldvere (Igaunija), Marta Giulioni (Itālija), Rūta Dūduma (Latvija), Viktoria Anton (Ukraina).

Fināla koncerts notiks 6.aprīlī kinoteātrī “Splendid Palace”, kurā katram no dalībniekiem būs jāizpilda divi skaņdarbi.

2018.gadā konkursā tika aicināti piedalīties pretendenti divās kategorijās – "Džeza vokāls" un "Džeza bass" - līdz trīsdesmit gadu vecumam. Konkurss norisinās no 5.līdz 7.aprīlim Rīgā, kinoteātrī “Splendid Palace”.

Radio "Klasika" būs iespējams dzirdēt tiešraidi no Riga Jazz Stage fināla koncerta. 

Biļetes pieejamas “Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!