Noklausies Triana Park jauno albumu "Alive"

Raksta attēls - Noklausies Triana Park jauno albumu "Alive" Publicitātes foto

18.04.2018 / Parmuziku.lv

Viena no spilgtākajām Latvijas grupām Triana Park 18. aprīlī laiž klajā savu jaunāko studijas albumu "Alive" un izziņo Baltijas koncerttūri, kas notiks šā gada rudenī. Albums nāk ārā ar singlu Domas un tajā ir apkopotas 13 oriģinālkompozīcijas – no tām arī singli Line un Home. Albums pieejams Spotify un citās mūzikas straumēšanas platformās.

“Mēs esam priecīgi nodot šīs dziesmas saviem klausītājiem ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Strādāt studijā un gatavot materiālu bija ļoti laikietilpīgs process, tāpēc pēc radošā darba posma esam gatavi aicināt savus klausītājus uz  koncertiem“

10. oktobrī H2o Aisteres zālē, Rīgā un 28. septembrī koncertzālē Valmiera. Papildus koncertiem Rīgā un Valmierā grupa uzstāsies arī Viļņā, Kauņā, Tallinā un Pērnavā.

Biļetes uz koncertiem Rīgā un Valmierā jau ir pieejamas. pirmās 100 biļetes par īpaši draudzīgu cenu.

Albums pieejams šeit!!!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!