Harijs Zariņš dosies jubilejas koncerttūrē

Raksta attēls - Harijs Zariņš dosies jubilejas koncerttūrē Publicitātes foto: Ronalds Šulcs

06.06.2017 / Parmuziku.lv

Šodien, 6.jūnijā, Latvijas roka leģenda – ģitārists, komponists un daudzu hītu autors Harijs Zariņš – svin 60.dzimšanas dienu. Atzīmējot šo faktu, mūziķis kopā ar draugiem šā gada rudenī dosies vērienīgā koncerttūrē „Tu un es”.

Tūre būs manas jubilejas svinības, uz kurām esmu uzaicinājis savus mīļākos dziedātājus, kas, protams, ir arī mani draugi: Aiju Andrejevu, Dināru Rudāni, Antru Stafecku, Alex, Jānis Buķelis (Buks) un, protams, grupu COLT; svinēsim arī Ata Ieviņa 30 gadu jubileju. Tas nozīmē, ka koncertos klausītāji varēs dzirdēt dažādus neparastus, interesantus un nebijušus duetus, taču tas lai paliek noslēpums, jo – nav vērts atklāt visas kārtis,

par gaidāmo tūri stāsta Harijs Zariņš.

 Koncertos, protams, skanēs tās dziesmas, kurām Harijs lielākoties ir mūzikas un vārdu autors: „Tu un es”, „Rozā lietus”, „Pēdējā pietura”, „Šonakt” u.c., bet būs arī dziesmu pirmatskaņojumi, kas radīti speciāli šai koncerttūrei. „Mūsu iepriekšējā koncerttūre „Mīlas rokbalādes” pārliecināja par to, ka cilvēkiem patīk rokbalādes, ko izpilda dažādi dziedātāji. Savukārt šajā tūrē neskanēs tikai rokbalādes vien, bet arī šis tas „roķīgāks”; būs pārsteigumi un īpašie viesi,” saka mūziķis.

„Harijs Zariņš ir manas sirds Goda pilsonis, viņš ir Mūziķis ar lielo burtu, kurš visu savu dzīvi ir uzticīgi kalpojis rokmūzikai, netērējoties sīkumos. Es esmu uzaugusi ar viņu un viņa mūziku. Par to esmu ārkārtīgi pateicīga, jo tas ir veidojis mani kā personību gan dzīvē, gan mūzikā.  Un, visbeidzot, Harijs ir labs cilvēks, kuru ļoti mīlu!” atklāj dziedātāja Aija Andrejeva. 

Savukārt dziedātājs un grupas COLT solists Atis Ieviņš pauž: „Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas... Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas neatstāj vienaldzīgu. Harijs Zariņš ir roka meistars, kurš ar saviem roka hītiem un mīlas balādēm priecē klausītājus jau gadiem! Ģitārists, komponists autors un – vienkārši erudīts cilvēks. Aicinu visus, kas ir mīlējuši, visus, kas ir trakojuši un dejojuši, vienoties kopīgā ballītē koncertos visā Latvijā, atzīmējot šā leģendārā mūziķa, mana drauga Harija Zariņa, 60. dzīves jubileju! Pie reizes pacelsim kādu glāzi arī par manu trīsdesmito gadskārtu! Tiekamies!”

Harija Zariņa jubilejas tūres “Tu un es” koncerti notiks:

 • 5. septembrī plkst. 19:00 Nīgrandes pagasta Kalnu Kultūras namā
 • 6. septembrī plkst.19.00 – Latgales vēstniecībā “GORS”
 • 6. oktobrī  plkst.19.00 – Alūksnes KC
 • 7. oktobrī plkst. 18.00 – Jelgavas KN
 • 13. oktobrī plkst.19.00 – Valmieras KC
 • 14. oktobrī plkst.18.00 – Tukuma KC
 • 19. oktobrī plkst.19.00 – Smiltenes KC
 • 20. oktobrī plkst.19.00 – Kuldīgas KC
 • 21. oktobrī plkst.18.00 – Krustpils KC
 • 27. oktobrī plkst.19.00 – Ādažu KC
 • 28. oktobrī plkst.18.00 – Liepājas OC Rožu zālē
 • 4. novembrī plkst.18.00 – Rojas KC
 • 10. novembrī plkst.19.00 – Rīgas Kongresu namā
 • 25. novembrī plkst.18.00 – Ogres KC

 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!