TOP 100 klausītākās dziesmas Latvijā 2017.gadā ir...

Raksta attēls - TOP 100 klausītākās dziesmas Latvijā 2017.gadā ir... Publicitātes foto

16.03.2018 / Parmuziku.lv

Esam saņēmuši radio monitoringa datus, kas satur informāciju par 2017. gada spēlētākajām dziesmām visās Latvijas radiostacijās.

Pirmajā vietā ierindojas Ed Sheeran ar dziesmu Shape Of You, kas ir sasniegusi topu virsotni 34 valstīs un kļuvusi par labāko dziesmu US Billboard Hot 100. 2017.gada 21.septembrī tā arī bija visvairāk straumētā dziesma lietotnē Spotify ar vairāk nekā 1.32 miljardiem straumēšanas reižu. 2. vietā The Chainsmokers un Coldplay dziesma Something Just like This un 3.vietu iegūst Luis Fonsi un Daddy Yankee vasaras ballīšu hīts Despacito.

Top 100 spēlētāko dziesmu sarakstā atrodamas arī vairākas latviešu dziesmas, kas pērnajā gadā ir dzirdētas visbiežāk. Lielākos panākumus latviešu mūzikā ir guvis Prāta Vētras un Musiqq kopdarbs Debesis iekrita Tevī, kļūstot par spēlētāko latviešu dziesmu un kopvērtējumā ierindojoties 43.vietā. Dziesma 2017.gadā triumfēja arī Zelta Mikrofonu balvu pasniegšanas ceremonijā, kur ieguva divas balvas par gada labāko dziesmu un gada radio hitu, kā arī kļuva par Alfas gada dziesmu. 

63.vietā ierindojas un 2.spēlētākās latviešu dziesmas titulu iegūst Triana Park - Lines, kas 2017.gadā pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā. 

66.vietā kopvērtējumā un 3. spēlētākā latviešu dziesma 2017.gadā ir Dons - Pa ceļam, kas šī gada Zelta Mikrofonu pasniegšanas ceremonijā trumfeja nominācijā Radio hits. Dziesma plašākai sabiedrība tika nodota vien aptuveni pirms pusgada, taču video platformā YouTube ir sasniegusi jau 1,4 miljonus skatījumu. 

Kopumā 2017.gada TOP 100 ir iekļuvušas piecas latviešu dziesmas. 4. spēlētākā latviešu dziesma ir Astro'n'out - Satiksimies, tiksimies, kas kopumā ierindojas 68. vietā un 5. ir DJ Rudd un Māras Upmanes - Holšteinas dziesma Atver logu 78.vietā.

No krievu mūzikas pārstāvjiem 2017.gadā vislielākos panākumus Latvijas raidstacijās ir guvusi Polinas Gagarinas dziesma Drami Bolse Net, kas kopvērtējumā ierindojas 40. vietā. Pēc tās - Mot un Ani Lorak dziesma Soprano 49.vietā. Uzreiz pēc tam Burito - Po Volnam

Pilnu TOP 100 vari atrast šeit: 2017.gada klausītākās dziesmas Latvijas radiostacijās

Noskaties Pieci LV  2017.gada spēlētāko dziesmu TOP 100 pārskatu

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!