Sākta biļešu tirdzniecība uz "DAGAMBA" koncerttūri

Raksta attēls - Sākta biļešu tirdzniecība uz "DAGAMBA" koncerttūri Publicitātes foto

18.07.2017 / Parmuziku.lv

No 18. jūlija sākta biļešu tirdzniecība uz grupas "DAGAMBA" jaunās programmas #LudwigVanRammstein koncertūri Latvijā. Atklāšanas koncerts notiks 3. novembrī koncertzālē "Palladium" - pirmo 300 atklāšanas koncerta biļešu cena ir 12 eiro.

Grupas "DAGAMBA" jaunās koncertprogrammas #LudwigVanRammstein iedvesmas pamats rodams Vācijas mūzikas pasaules pazīstamāko un kontroversālāko pārstāvju – klasiskās mūzikas komponista Ludviga Van Bēthovena un grupas "Rammstein" daiļradē.

 

Šķietami tik atšķirīgi dažādu gadsimtu mūziķi, bet ar tik daudz ko kopīgu – viena valsts, viena valoda un mūzika, kas pārsteidz un lauž stereotipus,

atzīst grupas līderis Valters Pūce. Savukārt grupas pianists Dainis Tenis uzsver, ka:

 

Mums ir interesanti strādāt pie jaunās koncertprogrammas, atklājot, cik skaista un melodiska patiesībā ir "Rammstein" mūzika un kāda mežonīga jauda caurstrāvo Bēthovena darbus. Sākumā šis savienojums likās traks un nerealizējams, taču ar laiku atklājām, cik organiski šīs dažādo laiku melodijas viena otru papildina, veidojot muzikālu sinerģiju ar netverami mežonīgu skaistumu.

"DAGAMBA" jaunā koncertprogrammā Bēthovena mūzika kļūs par rokmūziku, bet "Rammstein" melodijas iegūs akadēmisku skanējumu. „Interesanti ir mainīt lomas, kad Bēthovens sāk skanēt kā klasisks roka gabals, bet "Rammstein" pārtop akadēmiskā simfonijā. Mēs, savienojot dažādus mūzikas žanrus un laikmetus, nojaucam starp tiem robežas.“, turpina Pūce.

 

Grupas "DAGAMBA" jaunais albums #LudwigVanRammstein nāks klājā šā gada septembrī. Šobrīd tiek uzsākta biļešu tirdzniecība jaunās programmas koncerttūres konceriem - 3. novembrī koncertzālē "Palladium" (Rīga), 10. novembrī Latgales vēstniecībā "Gors" (Rēzekne), 30. novembrī Vidzemes koncertzālē (Cēsis), 17. decembrī koncertzālē "Lielais Dzintars" (Liepāja), kā arī Ventspilī un Jelgavā. Plašāka informācija šeit.

 

Grupu "DAGAMBA" izveidoja Valters Pūce 2011. gadā. Viņam pievienojās bērnības draugs un čellists Antons Trocjuks, bet pēc pāris gadiem irāņu perkusionists Hamidreza Rahbaralam un lietuviešu pianists Dainis Tenis, izveidojot internacionālu grupas sastāvu. Pirms gada grupas sastāvu papildināja bundzinieks Artūrs Jermaks.

DAGAMBA aizraujošie muzikālie eksperimenti un radošie risinājumi būvē tiltu starp dažādām mūzikas pasaulēm, – roks, pops un klasiskā mūzika, tādejādi apvienojot dažādus muzikālos stilus, kā arī piešķirot klasiskais mūzikai mūsdienīguma elpu un skanējumu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!