Noklausies! Klintsons un Logo publisko dziesmu „Par 12mm”

Raksta attēls - Noklausies! Klintsons un Logo publisko dziesmu „Par 12mm” Publicitātes foto

31.07.2019

Grupa „Klintsons un Logo” publisko dziesmu „Par 12mm” , kas ir pirmais singls no pavisam drīz gaidāmā grupas jaunā albuma.

Dziesma “Par 12mm” ar otru nosaukumu “Lai arī kā” sarakstīta par mūsu draugu, radu, žurnālistu, politiķu, brāļu un māsu  viedokļu dažādību gan klasiskajos medijos, gan sociālajois tīklos, ( jā, arī pārdomas par instagram un facebook) . Tas ir gabaliņš par paradigmām, par stereotipu veidošonas, par birkām un mūsu garīgo kodolu, kuru neizmaina ne trendi, ne politiskās virzības, ne tehnoloģijas, pat ne Šmaragdu Magda un sievišķības kursiņi. Lai arī kā, mēs vienmēr būsim tie paši ( kas mēs esam) gan kalna galā, gan onlainā.

Ierakstā piedās Mārtiņš Rubiks ( bungas), Raimonds Špakovskis (ģitāras),  Mareks Mote ( taustiņi) , Mārtiņš Adiņš ( bass), Velga Vītola ( balss), Ansis Klintsons ( ģitāra, balss), Jānis Kalve ( Programmēšana, apstrādes ), Ilze Riže (balss) .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!