Noklausies Edgara Kreiļa pirmo oriģināldziesmu “Let me know”

Raksta attēls - Noklausies Edgara Kreiļa pirmo oriģināldziesmu “Let me know” Ekrānšāviņš

08.09.2016 / Parmuziku.lv

Lai gan Edgars ir piedalījies vairākos TV šovos ("Koru kari 3", "Dziedošās ğimenes" un "Sanāciet, sadziediet"), šis ir viņa pirmais solis solo karjerā. Dziesmu autors ir pats Edgars, bet kopējo skanējumu un vīziju palīdzēja realizēt producents Jānis Čubars un Edgars Skrāģis no mixing.lv.

Dziesmas ideja radusies viena mirkļa iespaidā, kad mūziķis piedzīvoja konfliktus un sarežģījumus savās attiecībās. Edgars ir pārliecināts, ka katrs ir gājis cauri sajūtām, kad rokas grib nolaizt vai vienkārši pagriezties un aiziet, tāpēc ar šo dziesmu viņš mudina klausītājus nepadoties, saglabāt pacietību un koncentrēties uz risinājumu, jo pēc negaisa vienmēr uzspīdēs saule!

Jaunais mūziķis ar šo dziesmu ticis starptaustiskajā ''JZ Microphones'' konkursā, kurā būs dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Apvienotās Karalistes un pat Panamas! Tiek pārstāvēti visdažādākie žanri - reps, pops, roks, šlāger un akadēmiskā mūzika.

Jau zināms, ka jaunos māksliniekus vērtēs viens no Īrijas labākajiem mūzikas menedžmenta pasniedzējiem un koncertorganizētājiem James O’Brien, kurš strādājis arī ar “U2” un “The Cranberries”, viena no harismātiskākajām austrāliešu dziedātājām, pianistēm un soul, hip-hop plus elektroniskās mūzikas komponistēm Rachel Claudio, Grupas "Da Gamba" čellists Valters Pūce, “JZ Microphones” pārstāvis Filips Rajevskis, kā arī mūziķis un dīdžejs Horens Stalbe.

Tā kā māksliniekiem konkursa laikā būs jāizpilda divas oriģināldziesmas, tad būs iespēja dzīvajā noklausīties ne tikai Edgara jauno dziesmu, bet arī otru, kura piedzīvos savu pirmatskaņojumu.

Konkurss norisināsies 16.septembrī Plkst. 20.00 klubā ''9.Vilnis'', kurš atrodas Vecrīgā, kungu ielā 8. Biļetes var iegādāties www.bilesuparadize.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!