Vēl var pieteikties ”JZ Microphones” starptautiskajam jauno izpildītāju un komponistu konkursam

Raksta attēls - Vēl var pieteikties ”JZ Microphones” starptautiskajam jauno izpildītāju un komponistu konkursam

15.07.2016 / Parmuziku.lv

Prestižais pašmāju zīmols “JZ Microphones”, kas specializējies ļoti augstas kvalitātes mikrofonu ražošanā, nolēmis atbalstīt jaunu mākslinieku konkursu. Uzsvars tajā likts uz izpildītājiem, kuri ir arī komponisti un attiecīgi var iesniegt paši savus skaņdarbus. Pieteikties iespējams vēl līdz 20. augustam un pats konkurss publiski notiks 16. septembrī Rīgas koncertnorises vietā “9. vilnis”.

Starptautiskā jauno izpildītāju-komponistu konkursa idejas autore ir džeza dziedātāja MsElita, kura uzsver: “Konkursa mērķis ir veicināt mūzikas radīšanu. Mūziķus var salīdzināt ar sēklām. Mēs gribētu no sēklām palīdzēt izdīgt asniem, kas ar laiku varētu kļūt par krāšņiem ziediem.”

“Grand Prix” balvas ieguvējam tiks piedāvāta iespēja veikt 24 stundu skaņu ierakstu īpaši aprīkotajā Rīgas studijā “Sound Division”, izmantojot “JZ” zīmola mikrofonus. Konkursa žūriju pārstāvēs eksperti no dažādām valstīm, kas jaunajiem mūziķiem pavērs iespējas sadarboties arī starptautiskā līmenī. Žūrijas sastāvā izvēlēti cilvēki, kuri ne tikai orientējas mūzikā, bet zināmi arī kā kosmopolītiski domājošas personības.

 

Jau zināms, ka jaunos māksliniekus vērtēs viens no Īrijas labākajiem mūzikas menedžmenta pasniedzējiem un koncertorganizētājiem James O’Brien, kurš strādājis arī ar “U2” un “The Cranberries”, viena no harismātiskākajām austrāliešu dziedātājām, pianistēm un soul, hip-hop plus elektroniskās mūzikas komponistēm Rachel Claudio, “JZ Microphones” pārstāvis Filips Rajevskis, kā arī mūziķis un dīdžejs Horens Stalbe.

 

Viņš atzinīgi vērtē konkursa ideju un uzsver: “Viens no galvenajiem šāda konkursa mērķiem ir būvēt tiltus ne tikai ar citām valstīm, bet arī starp dažādu mūzikas žanru pārstāvjiem!” Žūrijas sastāvs vēl tiks paplašināts un tās dalībnieki ne tikai sniegs savu vērtējumu, bet meistarklases veidā jaunos izpildītājus un komponistus arī konsultēs.

 

Konkursa veidošanā “JZ Microphones” sadarbojas ar jaunu mūzikas attīstības biedrību “Naked Music Agency”, kuras mērķis ir veicināt jauno mūziķu pieredzes apmaiņu un sadarbību starp dažādu žanru mūziķiem, palīdzēt rast iespējas jaunajiem mūziķiem ierakstīt un izdot skaņu ierakstus un paplašināt savu klausītāju auditoriju, kā arī vispārīgi sekmēt jauniešu interesi par mūziku un veicināt tās pieejamību.

 

Pieteikties konkursam un iegūt plašāku informāciju iespējams biedrības mājas lapā nakedmusicagency.com.

Biļetes uz konkursa koncertu “9. vilnī” nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!