Edgars Kreilis publisko dziesmu "I Get It" (VIDEO)

Raksta attēls - Edgars Kreilis publisko dziesmu  "I Get It" (VIDEO) Ekrānšāviņš

15.05.2017 / Parmuziku.lv

Mūziķis Edgars Kreilis plašāku atpazīstamību ieguva dziesmu konkursā ''Supernova 2017'', kurā ar labiem panākumiem izpildīja savu oriģināldziesmu ''We Are Angels''. Kreiļa jaunais singls "I Get It" vēsta par mīlestību un attiecībām, kuras piemeklējusi krīze.

Pēc konkursa “Supernova 2017” Edgars, paralēli turpinot aktīvu darbu pie jaunu dziesmu radīšanas, tika pamanīts ''STV Pirmā!'' šovā ''Melu detektīvs'', kurā ar sievu atklāti diskutēja par abu attiecībām. Sarunas laikā atklājās, ka Edgara un Katrīnes starpā ir samilzušas nesaskaņas, aizvainojums un sāpes, kas nopietni apdraudēja pāra turpmāko kopdzīvi. Neslēpjot patiesās jūtas un sajūtas laulātajiem draugiem tomēr izdevās vienam otrā ieklausīties – abu saruna beidzās ar emocionāli saviļņojošu solījumu nešķirties, bet palikt kopā.

Edgars atzīst: “Viss ikdienā nepateiktais vai līdz galam neizprastais, bet kameru priekšā visbeidzot izrunātais, kā arī Katrīnes asaras, kļūva par iemeslu nopietnām pārdomām... Es sapratu, ka atbildība ir jāuzņemas man. Šī pieredze lika man daudz ko saprast – un tā radās jauna oriģināldziesma ''I Get It''. Dziesma ir par mīlestību, ko vēlos glābt.

Katrs no mums, iespējams, ne reizi vien ir piedzīvojis strīdus vai apsvēris lēmumu pielikt attiecībām punktu. Mans mērķis ir likt apstāties, norīt aizvainojumu, dusmas un saprast, ka dažreiz vaina nav otrā cilvēkā – bet tevī pašā!

Tieši šāds bija arī mans secinājums pēc mūsu emocionālās sarunas TV šovā “Melu detektīvs” - un es ceru, ka šis vēstījums palīdzēs arī citiem. Jo nekas neārstē otra sirdi vairāk kā neviltota vainas apziņa un patiess ''piedod''!”

Dziesmas “I Get It” vārdu un mūzikas autors ir pats Edgars Kreilis, bet kopējo skanējumu un vīziju palīdzēja realizēt mūzikas producents Jānis Čubars un “Rīgas gospeļkora” meitenes - Katrīna Vīgante, Madara Dzintara Pluša un Gabriēla Zvaigznīte. Šī ir pirmā Edgara Kreiļa dziesma, kurai izveidots videoklips – tas tapis pateicoties producentei, kā arī TV šova un mūzikas video režisorei Aijai Stradiņai un operatoram Mārtiņam Jurevicam no ''JUMP Studio''.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!