"JZ MICROPHONES" izpildītāju/komponistu konkurss izziņojis 12. finālistus

Raksta attēls - "JZ MICROPHONES" izpildītāju/komponistu konkurss  izziņojis 12. finālistus Foto: pexels.com

02.09.2016 / Parmuziku.lv

Konkurss notiks jau pēc divām nedēļām- 16. septembrī, klubā "9. vilnis". Pieteikušies dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Apvienotās Karalistes un pat Panamas! Tiek pārstāvēti visdažādākie žanri- reps, pops, roks, šlāgermūzika un akadēmiskā mūzika.


“Grand Prix” balvas ieguvējam tiks piedāvāta iespēja veikt 24 stundu skaņu ierakstu īpaši aprīkotajā Rīgas studijā “Sound Division”, izmantojot “JZ” zīmola mikrofonus. Būs arī dažādas balvas no konkursa atbalstītājiem: Naked Music Agency, Draugiem.lv, Moselweins, LIDO un Event Art Ministry.

Konkursa žūriju pārstāvēs eksperti no dažādām valstīm, kas jaunajiem mūziķiem pavērs iespējas sadarboties arī starptautiskā līmenī. Žūrijas sastāvā izvēlēti cilvēki, kuri ne tikai orientējas mūzikā, bet zināmi arī kā kosmopolītiski domājošas personības.

Jau zināms, ka jaunos māksliniekus vērtēs viens no Īrijas labākajiem mūzikas menedžmenta pasniedzējiem un koncertorganizētājiem James O’Brien, kurš strādājis arī ar “U2” un “The Cranberries”, viena no harismātiskākajām austrāliešu dziedātājām, pianistēm un soul, hip-hop plus elektroniskās mūzikas komponistēm Rachel Claudio, Grupas "Da Gamba" čellists Valters Pūce, “JZ Microphones” pārstāvis Filips Rajevskis, kā arī mūziķis un dīdžejs Horens Stalbe.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!