Mūziķis Mārtiņš Grunte klajā laiž jaunu dziesmu "Atvadoties Mēnesim” (VIDEO)

Raksta attēls - Mūziķis Mārtiņš Grunte klajā laiž jaunu dziesmu "Atvadoties Mēnesim” (VIDEO) Publicitātes foto

07.01.2017 / Parmuziku.lv

Šajā svētku laikā mūziķis Mārtiņš Grunte sava talanta cienītājiem ir sagādājis īpaši patīkamu pārsteigumu, jaunajā gadā nākot klajā ar jaunu dziesmu "Atvadoties Mēnesim". Dziesmas vārdu un melodijas autors ir pats mūziķis un ieraksts tapis sadarbībā ar mūzikas producentu Jāni Noriņu ( zināms arī kā N-Jay), vokālisti Kristu Kentaku un izcilo alta saksofonistu Jāni Danēviču.

Kā atzina mūziķis: „Šī dziesma tapusi ,kā vēstule mūsdienu sabiedrībai , lai liktu  mazliet apstāties no ierastās steigas un aizdomāties  par cieņu un uzdrīkstēšanos. Gribu, lai klausītāji vairāk pievērš uzmanību mazajām lietām, kurām mēs ikdienā paskrienam garām un nenovērtējam, jo bez šīm mazajām lietām nav iedomājama laime un mīlestība vienam pret otru!.  Tieši šajā- svētku un Jaunā gada laikā, lielākā daļa  sabiedrības izvērtē padarīto un apņemas nākamo gadu turpināt gaišāk un labāk, tādēļ tieši šajā laikā ir tapis šis skaņdarbs, kas iespējams palīdzēs un liks aizdomāties par mums svarīgām lietām.”

Savu muzikālo karjeru mūziķis iesācis agrā bērnībā, pirmo reizi uz skatuves kāpjot vien 5 gadu vecum un 15 gadu vecumā sarakstot savu pirmo dziesmu. Mārtiņš Grunte joprojām turpina savu muzikālo karjeru, ne tikai kā izpildītājs, bet arī kā komponists. Viņa komponētās dziesmas ir izpildījuši vairāki Latvijā labi zināmi mākslinieki, kā piemēram Samanta Tīna ( dziesma „I want you back”) un citi.  Plašākai publikai mūziķis Mārtiņš Grunte pazīstam no TV Šova „O! Kartes Akadēmija”, kurā jaunais mūziķis guvis iespēju iepazīties ar aiz skatuves patieso garšu, kā arī guvis jaunu un noderīgu pieredzi turpmākajai muzikālajai karjerai.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!