Mūziķis Jānis Bukums publicē jaunu dziesmu sadarbībā ar Elzu Rozentāli

Raksta attēls - Mūziķis Jānis Bukums publicē jaunu dziesmu sadarbībā ar Elzu Rozentāli Publicitātes foto

18.07.2017 / Parmuziku.lv

"Ledus Asara" ir pirmais singls no Jāņa Bukuma 2018. gadā gaidāmā albuma.

Jaunais, pēc kārtas trešais, albums plānots kā savdabīgs konceptalbums un līdz albuma iznākšanai plānoti dažādi pārsteigumi, notikumi un pasākumi. Tā pirmajā singlā "Ledus Asara" Jāņa Bukuma vīrišķīgā balss skan duetā ar dziedātāju Elzu Rozentāli, kura ar savu spēcīgo un daudzšķautņaino vokālu sniedz patīkamu kontrastu Jāņa Bukuma pamatīgumam un skarbumam.

Ar Elzu iedraudzējāmies jau "Cabaret La Luna" izrāžu laikā, kurās kopā strādājām un uzstājāmies. Elzai iekšā ir īsts "velna pulveris", un es vēlējos viņas milzīgo talantu realizēt arī rokmūzikā! Mums bija ļoti patīkami strādāt studijā kopā ar Elzu,

stāsta Jānis Bukums

Elza Rozentāle stāsta:

Man Bukums uzlika savu lielo, tēvišķo roku uz pleca uz teica- "Tu i' ziķers. Tev vienīgajai iekšā ir īsts rokenrols. Mums jāieraksta dziesma kopā!" Es labprāt piekritu. Man patīk variēt ar balsi un beidzot bija jāiedzied arī rokdziesma! Kā mēs ar Bukumu smējāmies - Bukums ir vienīgā Latvijā uzlecošā zvaigzne-pensionārs! Ar Bukumu un viņa grupu ir viegli strādāt, jo viņiem ir skaidra un autentiska dziesmas vīzija.

Dziesma ierakstīta studijā "KS Records", skaņu inženieris Kārlis Šteinmanis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!