Elza Rozentāle aicina uz koncertu Valmierā

Raksta attēls - Elza Rozentāle aicina uz koncertu Valmierā Publicitātes foto

03.10.2017 / Parmuziku.lv

10. novembrī, Mārtiņdienā, ar koncertprogrammu “Putna Lidojums” koncertzālē "Valmiera" uzstāsies dziedātāja Elza Rozentāle un grupa "Bur Mani". Programmu veidos latviešu tautasdziesmas un orģinālkompozīcijas ar Dainu vārdiem, kā arī populāras melodijas latviešu valodā.

Koncertprogramma "Putna lidojums" jau piepildījusi Liepājas koncertzāli "Lielais Dzintars", Mālpils muižu, Ventspili, kultūras pili "Ziemeļblāzma", kā arī trīs reizes K.K. Fon Stircka villu Rīgā. Valmieras koncertzāle būs pati pēdējā pietura "Putna lidojumam", tomēr šī programma šoreiz būs nedaudz citādāka. Par to stāsta pati Elza:

Šoreiz "Putna Lidojums" būs tepat, virs Latvijas ārēm. Mēs nelidosim uz siltajām zemēm. Tas varētu būt zvirbulēna lidojums, kurš visu gadu dzīvo Latvijā un māk čivināt tikai dzimtajā valodā. Koncertā visi kopā varēsim dziedāt līdzi gan latviešu tautasdziesmām, kuras veidotas jaunās apdarēs, gan populārām latviešu melodijām, kā, piemēram, "Dūdieviņš" un "Piekūns skrien debesīs". Dzirdēsiet arī manas etnodžeza grupas "Bur Mani" oriģinālkompozīcijas ar Dainu vārdiem, kurās klausītāji saklausīs, cik senais latviešu kultūras mantojuma vēstījums ir aktuāls arī šī gadsimta ikdienā un iederīgs arī mūsdienu mūzikas tendencēs. 

Daudzi klausītāji dziedātāju Elzu Rozentāli iepazina TV šovā "Izklausies redzēts" un uz Palladium koncertzāles skatuves ikgadējos Cabaret koncertiestudējumos vai pateicoties dziesmai “Dullais Dauka”. Elza Rozentāle ir pazīstama ar savu muzikālo daudzveidību. Viņai ir etnodžeza grupa "Bur Mani", elektrosvinga projekts "Electric Elza". Viņa dzied džezu un roku, kā arī latviešu estrādi un folkloru, kur meklējams viņas muzikālā ceļa sākums.

Līdzās solistei Elzai Rozentālei etnodžeza kvartetu “Bur Mani” veido Toms Poišs, Kaspars Kurdeko un Kaspars Vizulis. Mūziķi kopā izstrādā kvarteta koncertprogrammas - komponē oriģinālmūziku un aranžē tautas dziesmas, radot paši savu neatkārtojamo laika ritējumu. Kvarteta repertuārā latviešu tautas gudrības iegūst mūsdienu veidolu, rada siltu un meditatīvu atmosfēru, kurā starp mūziķiem un klausītājiem veidojas īpaša burvības un kopības sajūta.

Elzas Rozentāles koncerts “Putna Lidojums” 10. novembrī plkst. 19.00 notiks koncertzālē "Valmiera". Biļetes ir pieejamas "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā , kā arī tās būs nopērkamas koncerta norises vietā līdz pat koncerta sākumam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!