Muzeju naktī “Lielajā dzintarā” viesi no ASV, Kubas un Nīderlandes

Raksta attēls - Muzeju naktī “Lielajā dzintarā” viesi no ASV, Kubas un Nīderlandes Publicitātes foto

16.05.2018 / Parmuziku.lv

Sestdien, 19. maijā Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” piedalīsies starptautiskajā akcijā “Muzeju nakts”, piedāvājot apmeklētājiem bezmaksas pasākumos baudīt mūziku un mākslu.

Koncertzāles piedāvātās “Muzeju nakts” programmas centrālais notikums šogad būs džeza koncerts “Jazz Concert & Jam” Lielajā zālē, kurā atzīti viesmākslinieki no ASV, Kubas un Nīderlandes muzicēs kopā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņiem. Koncerts būs kā muzikāla tikšanās ar trompetistu Konstantīnu Jemeljanovu, dziedātājām Jorlenī (Yorlenie) un Betu Andersenu (Beth Andersen), pianistu Humberto Riosu (Humberto Rios Rodrigez) un basģitāristu Bilu Bodinu (Bill Bodine). Minētie viesmākslinieki izceļas ar emocionāli krāšņu spēles stilu un ekspresiju, bet viņu muzikālo pieredzi veido dalība starptautiskos konkursos un festivālos, koncertēšana neskaitāmās pasaules valstīs un sadarbība ar citām atzītām džeza mūzikas personībām.

/Publicitātes foto/

Džeza vakaru atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un Izglītības pārvalde. Organizē PIKC “Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola” sadarbībā ar koncertzāli “Lielais dzintars”. Līdzās muzikālām aktivitātēm koncertzāles 1. stāva mākslas telpā Civita Nova būs apskatāma multimediāla ekspozīcija „Es būšu…!”, kas jauniešus iepazīstina ar LMMDV studiju piedāvājumu. Papildus mūzikas un mākslas programmai notiks arī biļešu lielpārdošana jeb "Muzeju nakts laimīgās stundas", kuru laikā laikā biļetes uz visiem SIA “Lielais Dzintars” organizētajiem pasākumiem varēs iegādāties par īpaši zemu cenu - 5 eiro.

No pulksten 20 līdz 22.30 akcija norisināsies koncertzāles "Lielais dzintars" biļešu kasē, kā arī Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv. Viena pirkuma ierobežojums – 4 biļetes. Biļešu skaits ar akcijas atlaidi uz katru koncertu ir ierobežots. Plašāka informācija: www.lielaisdzintars.lv.

Koncertzāles “Lielais dzintars” Muzeju nakts programma:

20.00 – 23.00 “Jazz Concert & Jam”, Lielā zāle
20.00 - 23.00 LMMDV konceptizstāde „Es būšu…!”, Mākslas telpa Civita Nova
20.00 - 23.00 Izstāde "Neatkarība Latvijā dzimušo brāļu Šamiru mākslas darbos", Mākslas telpa Civita Nova
20.00 - 22.30 Biļešu lielpārdošana "Muzeju nakts laimīgās stundas", informācijas centrs

Līdz pulksten 23.00 koncertzāles 1. un 3. stāvā darbosies arī kafejnīca “Tinto”, būs atvērta koncertzāles terase. Saistībā ar Līvas ciema svētkiem, lūdzam apmeklētājus ņemt vērā, ka stāvlaukums pie koncertzāles “Lielais dzintars” automašīnu novietošanai no 18. līdz 20. maijam nebūs pieejams.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!