VIDEO: Kā divos gados tapa Lielais dzintars?

Raksta attēls - VIDEO: Kā divos gados tapa Lielais dzintars? Ekrānšāviņu kolāža

06.11.2015 / Parmuziku.lv

Par godu Liepājas koncertzāles Lielais dzintars atklāšanas koncertam 6. novembrī, tapis video atskats, kurā divu gadu laikā apkopota koncertzāles būvniecības gaita

Kā norādīts liepājalv Youtube kanālā:

Par atmiņu no divu gadu celtniecības procesa, kā laikā tapa kultūras pērle Lielais Dzintars, jūsu uzmanībai vēsturiski skati no koncertzāles tapšanas: no līdzena laukuma un pamatakmens iemūrēšanas līdz spāru svētkiem un brīdim, kad pilnā krāšņumā iemirdzas Eiropas mēroga kultūras dārgakmens.

Apsveicam liepājniekus, Liepājas skartos un visus kultūras cienītājus!

 

Un šajā video Lielo dzintaru raksturo bērni, kas mēģina paskaidrot, kā tas jāzīmē Mārtiņam Ķibildam šovā Vakars ar Renāru Zeltiņu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!