Mikam Dukuram jauns singls un video

Raksta attēls - Mikam Dukuram jauns singls un video Ekrānšāviņš

29.09.2015 / Parmuziku.lv

Mūziķis Miks Dukurs, sadarbojoties ar grupas PeR bītbokseri Edmundu Rasmani un ģitāristu Gintu Smuko radījuši kompozīciju Tu teici tā. Carnikavas mežos nofilmēts arī krāšņs video.

Miks Dukurs, par dziesmu:

Divu cilvēku attiecības ir tēma par kuru man nekad neapniks rakstīt! Kompromiss vienmēr bijusi labākā atbilde jebkurai strīdīgai situācijai, tikai jāprot ieklausīties un reizēm arī piekāpties. Man liels prieks, ka šis skaņdarbs radies jauniegūtu draugu sadarbības rezultātā. Šoreiz esam pastrādājuši dubultā un saslēdzoties ar jauno režisoru Ritvaru Bluku, caur deju Carnikavas mežos, tapa arī krāsains video piedzīvojums.

Dziesmas pirmsākumi meklējami pirms aptuveni pusgada, kad Gada Balva 2015 uz vienas skatuves kā pasākuma vadītāji satikās Miks Dukurs un Edmunds Rasmanis. Mūziķi atzīst, ka radošajā procesā bijis brīdis, kad dziesmas risinājums bija strupceļā, taču to izglāba nejauši satiktais akustiskās ģitārists Gints Smukais.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!