VIDEO: Producents Mickeen kopā ar Miku Dukuru 
izdod singlu "Hideaway"

Raksta attēls - VIDEO: Producents Mickeen kopā ar Miku Dukuru 
izdod singlu "Hideaway" Publicitātes foto

10.04.2018 / Parmuziku.lv

Elektroniskas mūzikas producents Mickeen, īstajā vārdā Miks Pinzulis, sadarbojoties ar mūziķi Miku Dukuru, izdod singlu "Hideaway".

Mickeen par dziesmu: "Jau iepriekš klausoties Mika Dukura dziesmas, esmu vēlējies veikt kopdarbu. Tā sanāca, ka ar dziesmu ideju apmainīšanos vietnē Soundcloud, izlēmām veidot sadarbību. Tieši "Hideaway" demo versija uzrunāja Miku Dukuru un sākās dziesmas tapšanas process."

Dziesmas autors ir Mickeen, bet tekstu un melodiju radījis Miks Dukurs.

Producents Mickeen ar dziesmu veidošanu nodarbojas vairāk nekā trīs gadus. Latvijas radiostacijās debitēja ar remiksu dziesmai "Up", ar kuru grupa "Franco Franco" piedalījās konkursā "Supernova 2017". Pagājušajā gadā tika izdota Mickeen oriģināldziesma "Clear Mind", kuru iedziedāja amerikāņu solists Džons Lankfords (John Lankford).

Dziesma pieejama mūzikas straumēšanas vietnēs SoundCloud un Spotify

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!