Mickeen un Miks Dukurs izdod singlu "Tree"

Raksta attēls - Mickeen un Miks Dukurs izdod singlu "Tree" Ekrānšāviņš no video

13.11.2018 / Parmuziku.lv

Elektroniskās mūzikas producents Mickeen, īstajā vārdā Miks Pinzulis, sadarbojoties ar mūziķi Miku Dukuru, 25.oktobrī izdeva singlu "Tree".

Miks Dukurs par dziesmu: "Manā ģimenē aug dēls un ikdienā vēroju kā viņš kopē visu ko daru! Ja tas ir tētim, tad arī viņam to vajag! Tādēļ ir svarīgi veltīt viņam pastāvīgu uzmanību, paralēli nešķirstot instagramu, un rādīt piemēru, kas vēlāk kalpos kā mēraukla svarīgiem dzīves lēmumiem. Tēvs šajā dziesmā ir kā koks, kura augļi, protams, krīt tur pat netālu.

Katra bērna acīs tēvam jābūt varonim - nelokāmam, ar spēcīgām saknēm, bet tai pat laikā, kā labākajam draugam, uz kuru vienmēr var paļauties.

Producentam Mickeen un mūziķim Mikam Dukuram šī ir otrā muzikālā sadarbība. Pirmais kopdarbs tika izlaists pirms šī gada aprīlī ar nosaukumu “Hideaway”. Dziesmas "Tree" autors ir Mickeen, bet tekstu un melodiju radījis Miks Dukurs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!