Noskaties Mika Dukura dziesmas video un dodies uz koncertiem

Raksta attēls - Noskaties Mika Dukura dziesmas video un dodies uz koncertiem Publicitātes foto

08.03.2019 / Parmuziku.lv

Miks Dukurs publisko video dziesmai "Tuvāk Vēl Tuvāk" un izziņo pavasara koncerttūri

2017. gada vasarā Miks Dukurs izdeva dziesmu ar nosaukumu “Tuvāk Vēl Tuvāk”. Tā ir vasara, kad duetā ar akustisko ģitāru, Mikam bija tas gods iestūrēt laulības ostā nevienu vien mīlas kuģi! Tik daudz laimīgu pāru, tik daudz patiesu emociju un visas šīs sajūtas tika apkopotas jau iepriekš pieminētajā skaņdarbā.

 “Tuvāk vēl tuvāk”, tas ir tas brīdis, kad stāvam viens otram pretīm un uz mūžu solām būt uzticīgi savai otrajai pusītei. Un arī mūziķim būt klāt šādā brīdī ir īpašs gods, skaistākajā un zīmīgākajā dienā, kad radusies jauna ģimene.

Jau tajā vasarā, dziesma nokļuva jaunlaulāto izvēles augšgalā un turpināja pildīt savu misiju. Šobrīd dziesmas audio versijai YouTube skatījums pārsniedz 200,000 un šķiet tikai loģiski, ka pagājušā gada rudenī tika nolemts iemūžināt šī mīlestības pielietā stāsta video versiju. Tika izvēlēts ļoti agrs, brīnišķīgs, gandrīz vasarīgs rudens rīts, kad dejotāji Pegija Geidāne un Kristaps Vanags caur juteklisku kustību un vienkāršu kopā būšanu atspoguļoja īstu mīlestību.

Video klips ir pateicība visiem tiem, kuri nebaidās no laulības dzīves, veido spēcīgas ģimenes un joprojām klausās Mika Dukura radīto mūziku. Režija: Ri Shirotsuki, kamera un montāža: Ansis.

Tūres datumi un norises vietas:

 29.03.2019. – TALSOS, Talsu tautas namā

30.03.2019. – CĒSĪS, Fonoklubs

05.04.2019. – LIEPĀJA, Fontaine

12.04.2019. – RĪGA, Latvijas 1. Rokkafejnīca

13.04.2019. – JĒKABPILS, Luiize

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!