Mežonīgs skaistums! Klasiskās mūzikas huligāni grupa "DAGAMBA" spēlē Kolkas ragā

Raksta attēls - Mežonīgs skaistums! Klasiskās mūzikas huligāni grupa "DAGAMBA"  spēlē Kolkas ragā Ekrānšāviņš

12.10.2016 / Parmuziku.lv

Klasiskās mūzikas huligāni - grupa "DAGAMBA" - laiž klajā unikālu dzīvā priekšnesuma video skaņdarbam "Summer - Storm", kas ir grupas versija par Antonio Vivaldi vijoļkoncertu cikla “Četri gadalaiki” daļu – “Vasara”. Video ir filmēts šīs vasaras beigās gleznainajā Kolkas ragā.

“Šis video ir īpašs, jo nekas no tajā dzirdamā nav ierakstīts studijā. Videoklipā dzirdama tikai dzīvā skaņa – čelli, klavieres, dafs, bungas un daba, ” saka grupas dalībnieks Valters Pūce.

Video tapis sadarbībā ar “Marana Productions”. “Īpašs paldies jāsaka klipa režisorei Dacei Pūcei, kas mūsu neprātīgo ideju pārvērta realitātē, kā arī skaņu režisoram Andrim Ūzem un visai filmēšanas komandai, kas spēja pārvarēt dabas liktos šķēršļus un likt visam izskatīties un izklausīties vienkārši skaisti,” saka Valters.

Šī skaņdarba videoversija uzskatāma par priekšvēstnesi grupas DAGAMBA gaidāmajam albumam “Seasons”. Tā prezentācijas koncerts, kas būs arī Latvijas tūres "Vivaldi Rocks" noslēdzošais koncerts, norisināsies Rīgā, Palladium koncertzālē 12. novembrī.

Līdz tam vēl iespējams apmeklēt grupas koncertus ārpus galvaspilsētas - 15. oktobrī Ventspilī, kā arī papildkoncertus 28. oktobrī Jelgavā un 5. novembrī Liepājā. Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!