Aizvadījuši vērienīgu Latvijas koncerttūri, "DAGAMBA" uzstāsies Krievijā

Raksta attēls - Aizvadījuši vērienīgu Latvijas koncerttūri, "DAGAMBA" uzstāsies Krievijā Publicitātes foto

01.12.2016 / Parmuziku.lv

Novembra beigās grupas DAGAMBA aizvadīja vērienīgo koncertturneju “Vivaldi Rocks” Latvijā, kuru apmeklēja vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku. Jau decembra sākumā klasiskās mūzikas huligāni sniegs vairākus koncertus dažādās Krievijas pilsētās.

“Esam pateicīgi un gandarīti par aizvadītajiem koncertiem Latvijā. Mēs joprojām nespējam noticēt, ka Latvijas tūri “Vivaldi Rocks” apmeklēja vairāk kā desmit tūkstoši cilvēku. Tas bija kaut kas fantastisks, “ atzīst grupas līderis Valters Pūce, piebilstot, ka “šobrīd esam ceļā uz Krieviju, lai jau decembra sākumā sniegtu vairākus koncertus dažādās pilsētās, kas ir nozīmīgs pagrieziena punkts mūsu dzīvēs, jo Krievijā ļoti strauji aug pieprasījums pēc mūsu koncertiem un ar nepacietību gaidam kā uzņems mūsu jaunā albuma ‘Seasons’ materiālu.

Decembra sākumā grupa DAGAMBA uzstāsies filharmonijas auditorijās dažādās Krievijas pilsētās – 2.decembris Krasnojarska, 4. decembrī Novosibirska, 7. decembrī Sirguta, 9. decembrī Sverdlovska, 11. decembrī Sarātova un 13. decembris Jaroslavļa. Klausītājiem būs iespēja baudīt to pašu programmu, ko tikko varēja dzirdēt Latvijas tūrē “Vivaldi Rocks”.

Starptautiskā mūzikas grupa DAGAMBA izveidota 2011.gadā, tās sastāvā ir divi latviešu čellisti – Valters Pūce un Antons Trocjuks, lietuviešu pianists Dainis Tenis, irāņu perkusionists Hamidreza Rahbaralam grupas jaunais dalībnieks Artūrs Jermaks. Grupas mūzikā tiek apvienotas Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas, kā arī radīts jauns, aizraujošs un spēcīgs skanējums, izmantojot netradicionālu instrumentu salikumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!