Origo Summer Stage ir atklāts! FOTO

Raksta attēls - Origo Summer Stage ir atklāts! FOTO Foto: Inese Grīnberga

04.06.2015 / Parmuziku.lv

Ar pavisam īpašiem pirmatskaņojumiem uzstājās virtuozais pasaules mūzikas ansamblis DaGamba. Atklāšanas pasākumā neiztika arī bez smalkām uzkodām un vēja! Ekskluzīvs VIDEO šeit!

Šīvakara atklāšanas koncertā uz lielās Origo Summer Stage kāpa arī elegantie poprokeri Sound Poets, bet vēl pirms tam - spilgtu priekšnesumu īpašajiem viesiem un mediju pārstāvjiem sniedza pašmāju pasaules mūzikas trakuļi DaGamba. Rībēja bungas pāri Stacijas laukumam! Ieskaties ekskluzīvā video un foto atskatā:

Jau drīz portālā Parmuziku.lv varēsi lasīt īpašo Origo Summer Stage ceļvedi, tāpēc seko līdzi mūsu aktivitātēm šeit!

Līdz šim uz Origo Summer Stage skatuves uzstājušies ap 100 ārzemju un latviešu mākslinieki un muzikālās apvienības, tajā skaitā tādi iecienīti mūziķi kā Nils Īle, Jolanta Gulbe, Pits Andersons, Intars Busulis, Jānis Stībelis un Inese Galante.

Kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage Stacijas laukumā visas vasaras garumā piedāvā sajust un piedzīvot Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus. Iejūtoties nedēļas nogales ritmā, vasaras vakaros ikviens aicināts ērti iekārtoties kādā no āra kafejnīcām un ļauties dažādu izpildītāju priekšnesumiem.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!