Izpārdota zāle Nikolā Cvetkoviča koncertam Rīgas “Jaunatnes Teātrī”

Raksta attēls - Izpārdota zāle Nikolā Cvetkoviča koncertam Rīgas “Jaunatnes Teātrī” Publicitātes foto

26.11.2018 / Parmuziku.lv

Pēc pastiprinātas intereses, izpārdota mazā zāle Rīgas “Jaunatnes Teātrī” gaidītā Serbu pianista Nikolā Cvetkoviča koncertam 29. novembrī. Koncerts tiek pārcelts uz teātra lielo zāli.

Papildus biļetes pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē ticketshop.lv. Uz mazo zāli iegādātās biļetes saglabā sēdvietu numuru arī lielajā zālē.

Nikolā Cvetkovičs ir alternatīvās mūzikas pianists no Serbijas, kurš vispasaules mūzikas cienītāju atziņu sācis izpelnīties vietnē youtube.com, publicējot populāras dziesmas klavieru apdarē. 2017. gadā Nikola ieguva Zviedru progresīvā-metāla apvienības “Katatonia” atļauju veikt apdari grupas populārākajām dziesmām.

Pianists viesosies trīs Latvijas pilsētās un izpildīs sava pērn izdotā debijas albuma “Nikola Cvetkovic Plays Katatonia” koncertprogrammu. Šie būs vienīgie Nikola koncerti Baltijās valstīs:

Ceturtdiena, 29. novembrī – Rīgā, “Jaunatnes Teātris“ (A.Čaka iela 67/69,bijušais klubs “Bimini”)
Piektdiena, 30. novembrī – Liepājā, “Fontaine Palace”
Sestdien, 01. decembrī – Jelgavā, “Melno Cepurīšu Balerijā”

Albums “Nikola Cvetkovic Plays Katatonia” klausāms un iegūstams vietnē Bandcamp.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!