Jelgavas rokgrupai „Blind Shapes” jauns nosaukums un singls

Raksta attēls - Jelgavas rokgrupai „Blind Shapes” jauns nosaukums un singls Publicitātes foto

01.12.2018 / Parmuziku.lv

Jaunā pašmāju rokgrupa “Blind Shapes” maina nosaukumu un publicē savu otro singlu “Through Space and Time”.

"Dziesma ir par neatlaidīgu tiekšanos pēc saviem mērķiem un sapņiem, liekot uz spēles visu," tā dziesmu komentē grupas vokālists Sandis Kallions. Skaņdarbs ierakstīts un apstrādāts "Unity Audio" Kārļa Šteinmaņa uzraudzībā. Dziesmā dzirdamas atskaņas no septiņdesmitajiem un dažas modernākas iezīmes, kas veido labskanīgu skaņu kokteili.

Grupa “Blind Shapes” iepriekš bija zināma ar nosaukumu “Blazing Saddles”. “Through Space and Time” vizuālais noformējums tapis sadarbībā ar jaunu, perspektīvu mākslinieci Artu Irbi. Singls pieejams grupas Bandcamp profilā, bet drīzumā tas būs pieejams arī lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Grupas jaunumiem var sekot tās Facebook lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!