Patrisha, Dināra Rudāne un repere Ūga apvienojušās vienā kopīgā dziesmā “Pāries"

Raksta attēls -  Patrisha, Dināra Rudāne un repere Ūga apvienojušās vienā kopīgā dziesmā “Pāries" Publicitātes foto

30.08.2021

Idejas īpašniece ir Dināra Rudāne, kas arīdzan ir dziesmas mūzikas un teksta autore. Dināra un Patrisha ir muzikālās partneres kopš laikiem, kad Patrisha ar Dināru kopā uzstājās arī projektā Rock5 Band.

“Es biju neziņā, mani apkārtējie bija neziņā. Visa pasaule bija neziņā. Brīdī, kad vairs nebija spēka plānot, pārdzīvot, atvadīties - man galvā paradījās melodija ar vārdu “pāries”. Velējos dzirdēt šajā dziesmā Patrīšu, viņa arī bija daļa manas iedvesmas šai dziesmai, bez viņas tā nebūtu pilnvērtīga."  Dināra stāsta, ka dziesma tapa pirmajā pandēmijas vilnī. "Mēs bijām izdomājušas, ka dziesmā ir jābūt arī Ūgai. Sazinājāmies un jau pēc nedēļas rakstījāmies. Nav vēl bijusi reize, kad klausoties Ūgas repa daļu, man neskrietu skudriņas!”

Savukārt Patrisha “priecājas par iespēju spontānai sadarbībai kopā ar Dināru un Ūgu: “Paldies Dinārai par dziesmu un aicinājumu būt daļai no tās. Domāju, ka mūziķiem šis periods ir kā tāds kopā sanākšanas laiks. Sadarbības vienmēr priecē, jo ielec tādā jaunā, nezināmā, neierastā atmosfērā, kas papildina katru  mūziķi. “Pāries” noteikti atbilstoša dziesma šim laikam, kad katram ir noteikti bijis sakrājies šis tas, kam vajag dot laiku norimt. Kā saka, līdz kāzām sadzīst un vienmēr sliktais pāriet.”

Repere Ūga izceļ dziesmā tieši sievietes spēku: “Spēcīgas sievietes visur!  Lai cik daudz esam sāpinātas, spēku rodam tikai un vienīgi sevī! Tikai un vienīgi no pārdzīvojumiem!     "Vajadzeigs vīns sauļis stors, vīna ļeita lāse, i malnā zjamī uzaugs vystyprokais augs"

Ar šo frāzi Ūga uzsver, jo cilvēkam mazāk tiek, jo dzidrāk, tas saskata niecīgās lietās laimi! Sāp katram, un varbūt brīžiem, tas ir nepieciešams, jo kad mums viss ir labi, mēs neprotam nenovērtēt to, kas mums ir. Paldies kolēģēm par aicinājumu, par piedzīvojumu!”

Dziesmas mūzikas producents ir Gints Stankevičs, Factory Sounds studio. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!