“Melo-M Mega orķestris” atgriežas ar pārsteidzošu programmu

Raksta attēls - “Melo-M Mega orķestris” atgriežas ar pārsteidzošu programmu Publicitātes foto

06.11.2019

30. decembrī divos Vecgada lielkoncertos Rīgas Kongresu namā pie klausītājiem atgriezīsies “Melo-M Mega orķestris”, piedāvājot vērienīgu čellu orķestra skanējumu un muzikāli krāsainu koncertprogrammu, kurā būs gan meditācijas noskaņas, gan rokmūzikas enerģija.

Orķestra sastāvā kopā ar trio “Melo-M” mūziķiem uzstāsies vairāk nekā 50 čellisti no visas Latvijas, pārstāvot dažādas mūziķu paaudzes – būs gan bērni un jaunieši, kas šobrīd apgūst čella spēli, gan studenti un profesionāli mūziķi.

“Melo-M Mega orķestra” izpildījumā gaidāmi gan labi zināmu skaņdarbu atskaņojumi, gan pasaules pirmatskaņojums Kārļa Auzāna īpaši šim notikumam komponētajam skaņdarbam “Gadumijas meditācija čellu orķestrim”.

 Koncerta pirmajā daļā skanēs daudzas pazīstamas popmūzikas un rokmūzikas dziesmas no “Melo-M” turnejas “Maģiskā Radio tūre” programmas. Skaņdarbu klāstā būs grupas “Radiohead”,  “Queen”, “Imagine Dragons” un citu pazīstamu kolektīvu radio tēmai veltītie skaņdarbi.

Savukārt koncertu otrajā daļā čellu orķestra skanējumā varēs dzirdēt daudzus pasaules rokmūzikas skaņdarbu versijas.

“Melo-M Mega orķestris” ir vērienīgs un savdabīgs projekts, kas pēc “Melo-M” mūziķa Kārļa Auzāna iniciatīvas aizsākās 2015. gadā, vienkopus sapulcējot vairāk nekā 50 dažādu paaudžu Latvijas čellistus. Pirmo reizi kolektīvs kopā ar čellu trio “Melo-M” uzstājās 2015. gada Vecgada lielkoncertos Rīgas Kongresu namā, bet otrā kopā sanākšana notika 2017. gadā.

Šogad “Melo-M Mega orķestris” Rīgas Kongresu namā sniegs divus koncertus 30. decembrī – plkst. 15.00 un 19.00.

Biļetes uz koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā – bilesuparadize.lv.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!