Debija! Latvijas mūzikā sevi piesaka jauns duets Elpo

Raksta attēls - Debija! Latvijas mūzikā sevi piesaka jauns duets Elpo Publicitātes foto

18.01.2023

‘Ar tevi būt’ ir debijas singls no jauna pašmāju elektroniskās mūzikas dueta 'Elpo'.

Duets Elpo sastāv no Londonā dzīvojošās latviešu dziedātājas Amandas Bašmakovas un latviešu mūzikas producenta un dīdžeja Makree (Mārtiņš Makreckis).

“Ikviena darbība, kuras laikā notiek apzināta elpošana, liek cilvēkam justies labāk,” par projektu stāsta Mārtiņš. “Mēs vēlamies, lai tāpat būtu ar mūsu mūziku. Caur to vēlamies stāstīt stāstus, likt cilvēkiem kustināt gurnus, dungot mūsu melodijas un justies labāk.”

“Elpošana ir dabīga un neuzspiesta. Tāpat arī radās mūsu sadarbība - negaidīti, bet dabīgi.” Par projektu stāsta Amanda. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!