Ģitārists Mārcis Auziņš publicē skaņdarbu "Solaris" (VIDEO)

Raksta attēls - Ģitārists Mārcis Auziņš publicē skaņdarbu "Solaris"  (VIDEO) Ekrānšāviņš

19.05.2017 / Parmuziku.lv

Ģitārists Mārcis Auziņš publicē skaņdarbu "Solaris", kuru sacerējis iedvesmojoties no režisora Andreja Tarkovska 1972. gadā uzņemtās “kosmiski" - psiholoģiskās drāmas ar tādu pašu nosaukumu.

“Filmas un muzikālās idejas pamatā ir balansēšana starp realitāti un izdomas radītu pasauli, kurā mīt vēlamais un neizdzīvotais, man tā ir saistoša un tuva tēma tamdēļ arī "Solaris" ir viena no mīļākajām filmām un tās radītās emocijas esmu pārvērtis notīs. Koncerttūrē “Viens” es izpildīju arī savus orģinālskaņdarbus, arī “Solaris” un tas ātri kļuva par vienu no tūres lielākajiem pārsteigumiem, daudzi rakstīja un prasīja vai šis skaņdarbs ir ierakstīts un kur to var noklausīties ārpus koncertiem, es kā salīdzīnoši jauns autors biju pārsteigts par tik lielu atsaucību, jo šis skaņdarbs rakstījās ārkārtīgi viegli un dabiski un nekad nedomāju, ka tieši šis pievērsīs tik lielu uzmanību, bet par to liels prieks,” saka Mārcis Auziņš.

Skaņdarba “Solaris” ierakstā izmantota DITTO Looper X2 - audio ieraksta cilpošanas ierīce, BOSS DD-20 Digital Delay, Mr.Black Shimmering Reverb un Tanglewood Heritage TW1000HSRE ģitāra.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!