Industrijas Ziņas

Ģitārists Mārcis Auziņš radījis "Upē naktī pīles dzied" šūpuļdziesmas versiju

Raksta attēls - Ģitārists Mārcis Auziņš radījis "Upē naktī pīles dzied"  šūpuļdziesmas versiju Ekrānšāviņš

15.04.2016 / Parmuziku.lv

2010. gadā Maestro Raimods Pauls ģitāristam Mārcim Auziņam uzdāvinājis ģitāru.

Šogad, Maestro 80 gadu jubilejā, pateicībā  Auziņš ierakstīja savu "Upē naktī pīles dzied" versiju.  Video tapis Vakarbuļļos pie tēlnieka Paula Jaunzema skultūrām.

27. aprīlī mūzikas namā Daile ģitāristu varēs dzirdēt koncertā "Akustisko ģitāru trio", kurā Auziņš uzstāsies kopā ar ģitāristiem Aivaru Heramani un Kasparu Zemīti. Bet 6. maijā uz šīs pašas skatuves Auziņš spēlēs Aijas Vītoliņas solo koncertā "My Baby Shoot Me Down".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!