10 muzikāli veidi, kā iepazīties ar virtuozo ģitāristu Mārci Auziņu (VIDEO)

Raksta attēls - 10 muzikāli veidi, kā iepazīties ar virtuozo ģitāristu Mārci Auziņu (VIDEO) Ekrānšāviņš

03.03.2017 / Parmuziku.lv

4. martā ar koncertu Mazmežotnes muižā Latvijas koncerttūri "Viens" sāks ģitārists Mārcis Auziņš. Martā un aprīlī kopā aizvadot 8 koncertus. Koncerta repertuāru sola veidos Auziņa oriģinālkompozīcijas, gan populāru Maestro Raimonda Paula melodiju aranžējumi no Auziņa debijas albuma "Viens".

Mārci Auziņu katrs klausītājs ir iepzinis savā veidā, tāpēc piedāvājam noskatīties 10 videoklipus, kas ļaus iepazīt mūziķa daudzveidību.

Oriģinālkompozīcijas

Komponēšana ir neatņemama manas mūzikas un ģitārspēles dzīves sastāvdaļa - veids kā notīs izstāstīt stāstus un emocijas. Neviens cits jau nevar sakomponēt manus skaņdarbus,

saka Mārcis.

Kompozīcija "Dzeltens" pirmo reizi publiski izskanēja šī gada "Muzikālās Bankas" ceremonijā.

Kompozīcija "Pilsētvide".

Kompozīcija "Seasons".

Aranžējumi

Sadarbībā ar dziedātāju Aminatu tapusi kaverversija Anastacia dziesmai "Heavy on my heart".

Ļoti romantiska dziesmas "Upē naktī pīles kliedz" versija.

Kopā ar N Works radīta saulaina dziesmas "Jel pažēlo" versija.

Mārcis Auziņš mūzikālo sastāvu ietvaros

Mārcis Auziņš ir dziedātāja Dona muzikālā sastāva dalībnieks, kopējo skanējumu papildinot ar rokmūzikas nokrāsām, kā mēs to dzirdam dziesmā "Izdrāz man zirdziņu".

Mārci saista ilgadēja sadarbība ar dziedātāju Aiju Vītoliņu.

Mārcis kopā ar ģitāristiem Aivaru Hermani un Kasparu Zemīti veido virtuozo ģitāristu trio "AG 3 o".

Auziņš koncertē kopā ar leģendāro pašmāju grupu "Zodiacs".

Mārcis Auziņš koncerttūres "Viens" ietvaros uzstāsies: 4. marts, 19:00 Mazmežotnes muiža, 8.marts, 19:00 Madonas Kultūras nams, 9.marts, 19:00 Alūksnes Kultūras centrs, 11.marts, 18:00 Mālpils muiža, 15.marts, 19:00 Mūzikas nams Dailes, 25.marts, 16:00 Vidzemes koncertzēle Cēsis (papildkoncerts), 25.marts, 19:00 Vidzemes koncertzāle Cēsis, 15.aprīlī, 19:00 Dikļu pils. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā vai koncertu norises vietās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!