Vēro "Supernova 2017" atlases klātienē

Raksta attēls - Vēro "Supernova 2017" atlases klātienē Publicitātes foto

24.01.2017 / Parmuziku.lv

No 24. janvāra plkst. 10:00 Interneta veikalā www.ekase.lv ir iespējams iegādāties biļetes uz Latvijas Televīzijas konkursa “Supernova 2017” pirmajām atlases tiešraidēm 5. un 12. februārī. Biļešu cena ir 10 eiro un vietu skaits ierobežots.

Katrā no atlases raidījumiem startēs 11 dalībnieki, bet iespēju startēt pusfinālā saņems tikai četri.

Pirmajā atlases raidījumā 5. februārī startēs Linda Leen, Katrīna Cīrule, Anna Zankovska, Lauris Valters, Edgars Kreilis, „First Question”, Miks Dukurs, Pikaso, „Crime Sea”, „Franco Franco”, „Rock’n’Berries”, savukārt 12. februāra raidījumā - Katrine Lukins, UP, Laura Lo pied. Chris Oak, Santa Daņeļeviča, The Ludvig, Miks Galvanovskis, Toms Kalderauskis, Markus Riva, „Triana Park”, „My Radiant You”, „The HiQ”. Tiešraidi vadīs Pieci.lv ētera personības – Ketija Šēnberga un Toms Grēviņš.

Biļetes uz konkursa  pusfinālu 19. februārī  un  finālu 26. februārī varēs iegādāties attiecīgā raidījuma norises nedēļā.

Jau tagad ir iespējams reāli atbalstīt savus favorītus, klausoties to dziesmas mūzikas straumēšanās vietnē “Spotify”, jo klausījumi šajā servisā tiks iekļauti kopējā balsojumā. Visas divdesmit divas  “Supernova 2017” dziesmas atradīsi LTV Supernova “Spotify” kontā - goo.gl/9Va6fv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!