Pieci+viens intervija ar Lauri Reiniku

Raksta attēls - Pieci+viens intervija ar Lauri Reiniku Ekrānšāviņš

03.11.2015 / Alise Pabērza

Seši jautājumi Laurim Reinikam par visu citu, tikai ne par mūziku.

Mūziķis Lauris Reiniks saviem klausītājiem prezentē savu jaunāko singlu un mūzikas video ar ļoti romantisku nosaukumu Tikai divi mēs. Saistībā ar šo notikumu, aicinājām Lauri atbildēt uz sešiem jautājumiem, kuri nemaz īsti nav saistīti ar mūziku, bet ļauj uzzināt par Lauri daudz ko interesantu un vēl nedzirdētu. 
 
Kas ir tas, kas visiem ļoti patīk, bet tev nereāli besī?
Nu pirmkārt, nekad nav tā, kā VISIEM kaut kas patīk vai nepatīk, bet es, piemēram, nekad neesmu izpratis tortes Cielaviņa burvību, par ko daudzi tā fano. Man tā šķiet vienkārši salda Latvijas torte, kas drūp un jūk ārā. Dzīvību gabaliņa Cielaviņas dēļ es neatdotu un specāli uz veikalu arī netriektos pēc tās.
 
Kādi ir bijuši tavi absurdākie meli?
Es vispār baigi nemeloju, īsti nemāku un man nepatīk, ka man melo. Bet, ja man ātrumā jāatceras kādi meli, tad prātā nāk meli, ka bērnībā es sameloju jāšanas sporta treniņos, ka man vecāki atļāvuši ar to nodarboties. Es pat noviltoju parakstu un vēstuli, kur viņi šo atļauju man dod. Vecāki tajā laikā bija Vācijā un pārbaudīt neko nevarēja. Tāpat reizēm ārzemēs meloju, no kuras valsts es esmu, ja slinkums skaidrot par Latviju.
Stulbi sanāk, ja tas cilvēks ir bijis tajā valstī vai sāk runāt tajā valodā. Tad ir zeme, atveries.. Bet kaut kā esmu vienmēr izlīferējis.
 
 Kas ir lieta, kurai nav nekādas materiālās vērtības, bet tu to nepārdotu par par miljonu eiro?
Savus draugus un ģimeni.
 
Ko tu teiktu savai 17 gadīgajai versijai, ja šodien to satiktu uz ielas?
Tu esi uz pareizā ceļa. Ej uz savu mērķi, strādā, bet uzmanīgi filtrē cilvēkus, kurus tu laid savā dzīvē. Ne viss būs rožu lauks un būs arī asmeņi, bet uzvelc biezus cimdus un ej iekšā tajā laukā, un izbaudi visu to labo un skaisto. 
 
Kas ir smieklīgākais/drausmīgākais darbs, kuru tu esi strādājis?
Drausmīgu darbu es nekad neesmu darījis. Man visi darbi liekas daudzmaz normāli. Būdams lauku puika, esmu darījis un strādājis visādus vasaras darbus pusaudžu gados. Gan krāsojis aplokus govīm, gan mēzis zirgu mēslus. Visvairāk man laikam besīja ravēt ietvju maliņas. Tāds tamborēšanas darbs. 
 
Jautājums no mūziķes Alises Jostes - Kāda ir pareizā atbilde uz šo jautājumu? 
Tikai divi mēs.
 
Savukārt Lauris uzdod šādu jautājumu, uz kuru nākamajā reizē atbildēs kāds cits pašmāju mūziķis:
 
Ja tev pasaka Tikai divi mēs, kas ir tas pirmais cilvēks, kas tev nāk prātā šajā vārdu salikumā? Un kāpēc? 
 
 

Uzzini vairāk par jauno singlu un videoklipu ŠEIT!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!