VIDEO: Kā tapa Dzeguzītes un draugu albums “Kur dzīvo laime”?

Raksta attēls - VIDEO: Kā tapa Dzeguzītes un draugu albums “Kur dzīvo laime”? Foto: Valdis Krūmiņš

21.04.2017 / Parmuziku.lv

Guntara Rača dziesmu albumā bērniem "Kur dzīvo laime" atrodamas 11 dziesmas. Tās iedziedājusi Latvijas radio jauniešu popgrupa "Dzeguzīte" un populāri dziedātāji. Albums atbalsta Latvijas Bērnu bāreņu fonda iniciatīvu vākt līdzekļus terapeitisko spēļu istabu iekārtošanai speciālo internātskolu bērniem ar īpašām vajadzībām.

4. aprīlī mūzikas ierakstu veikalos nonāca jaunais Guntara Rača dziesmu albums bērniem "Kur dzīvo laime". Albumā ir 11 pilnīgi jaunas Rača paša komponētas dziesmas, izpilda Latvijas radio jauniešu popgrupa "Dzeguzīte" un viņu lielie draugi - Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Sergejs Jēgers, Kaspars Markševics, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Katrīna Bindere, Zigfrīds Muktupāvels un Mārtiņš Ruskis. Piedāvājam ielūkoties albuma tapšanas aizkulisēs. Fotogrāfs Valdis Krūmiņš izveidojis arī dziesmas “Uz kuru pusi” video, kura pamatā ir studijā fiksētie procesi.

Albums “Kur dzīvo laime” ir atbalsts Latvijas Bērnu bāreņu fonda (LBBF) iniciatīvai vākt līdzekļus terapeitisko spēļu istabu iekārtošanai speciālo internātskolu bērniem ar īpašām vajadzībām.
Līdz šim fonds par ziedotāju līdzekļiem jau ir labiekārtojis 4 šādas spēļu istabas. Šonedēļ 19. aprīlī, tāda tika atklāta arī Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā, kur atklāšanas brīdī klāt bija arī fonda priekšsēdētājs un albuma “Kur dzīvo laime” dziesmas “Uz kuru pusi” izpildītājs Kaspars Markševics un dziesmu autors Guntars Račs, kurš skolai dāvināja mūzikas centru un jauno albumu, kurā atrodami arī visu dziesmu instrumentālie pavadījumi un visu dziesmu notis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!