Latvijas Televīzija pirms Eirovīzijas fināla piedāvās tiešraides diskusiju

Raksta attēls - Latvijas Televīzija pirms Eirovīzijas fināla piedāvās tiešraides diskusiju Foto: Elizabete Džeina Rubene

12.05.2017 / Parmuziku.lv

Sestdien, 13.maijā, plkst. 21:25 LTV1 ēterā pirms lielā Eirovīzijas fināla tradicionāli notiks tiešraide "Latvija, turam īkšķus!”. Šoreiz gan Latvijas pārstāvji "Triana Park” par pārsteigumu daudziem neiekļuva Eirovīzijas konkursa finālā, tāpēc tiešraidē tiks analizēti arī neveiksmes cēloņi, atklāj producente Ilze Jansone.

Tiešraide notiks no kinoteātra "Kino Citadele”, kur kopā ar Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa "Supernova” dalībniekiem, grupas "Triana Park” atbalstītājiem, kā arī Eirovīzijas faniem analizēsim pirmā pusfināla rezultātus un iemeslus Latvijas palikšanai ārpus lielā fināla. Pirmo reizi “Kino Citadele” kopīgi notiks lielā Eirovīzijas fināla skatīšanās uz lielā ekrāna.

Tiešraidi vadīs Ketija Šēnberga un žūrijas pārstāvis DJ Rudd, bet kā eksperti rezultātus analizēs Eirovīzijas konkursu ilggadējs dalībnieks un pārzinātājs Lauris Reiniks, šī gada starptautiskās žūrijas pārstāvis, grupas "DaGamba" dalībnieks Valters Pūce.

Iespaidos par to, kā ir atrasties uz tik lielas skatuves intensīvā mēģinājumu un interviju procesā, stāstīs iepriekšējo "Supernovas” sezonu uzvarētāji Aminata un Justs.

Par Agneses Rakovskas vizuālā tēla un tērpa izveidi stāstīs tērpu autors Artis Štamgūts. Dzirdēsim arī pašas grupas viedokli un šā brīža sajūtas, un mēģināsim noskaidrot aktuālāko jautājumu – kāpēc piedzīvojām neveiksmi?

Finālu LTV1 komentēs Valters Frīdenbergs un Toms Grēviņš. Latvijas balsošanas rezultātus finālā paziņos Aminata.

Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiek Ukrainas galvaspilsētā Kijevā, jo pērn Stokholmā notikušajā konkursa finālā uzvarēja dziedātāja Džamala no Ukrainas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!