Tiešraidē noskaidroti Latvijas Televīzijas konkursa “Supernova” finālisti

Raksta attēls - Tiešraidē noskaidroti Latvijas Televīzijas konkursa “Supernova” finālisti Foto: Lauris Vīksne

06.02.2022

Sestdienas vakarā Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” pusfināla tiešraidē skatītāji un žūrija kopā lēmuši, kuri desmit dalībnieki finālā 12. februārī turpinās sacensties par iespēju pārstāvēt Latviju 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Turīnā.

Finālā iekļuvuši (alfabēta secībā):

AMINATA “I'm Letting You Go”

 

BERMUDU DIVSTŪRIS “BAD”

 

BUJĀNS “He, She, You & Me”

 

CITI ZĒNI “Eat Your Salad”

 

ELĪNA GLUZUNOVA “Es pabiju tur”

 

INSPO “A Happy Place”

 

LINDA RUŠENIECE “Pay My Own Bills”

 

MĒS JŪS MĪLAM “Rich Itch”

 

Miks Galvanovskis “I'm Just A Sinner”

 

RAUM “Plans”

 

“Supernovas” finālā balsošana šogad notiks tieši tāpat kā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā – skatītāju īsziņu un telefonbalsojuma rezultātus saskaitīs kopā ar žūrijas balsojuma rezultātiem. Katrai balsij būs būtiska nozīme uzvarētāja noteikšanā – par savu favorītu no viena tālruņa numura skatītāji varēs zvanīt un sūtīt īsziņas neierobežotā skaitā.

Detalizētus rezultātus, norādot žūrijas piešķirtās vietas un skatītāju balsojuma rezultātus, Latvijas Televīzija atklās pēc fināla 12. februārī.

Arī fināla šova tiešraidi vadīs Lauris Reiniks un Ketija Šēnberga.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!