Latvijas alternatīvās un pagrīdes mūzikas apvienība Kafija & Mafija izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Latvijas alternatīvās un pagrīdes mūzikas apvienība Kafija & Mafija izdod jaunu dziesmu Publicitātes foto

13.01.2016 / Parmuziku.lv

Latvijas alternatīvās un pagrīdes mūzikas apvienība Kafija & Mafija, jaunā gada sākumā, nāk klajā ar jaunu dziesmu "Mūzas nāve".

Grupas iepriekšējais albums „Ričija delikātie monologi” izdots 2013.gadā. 

Gaidāmais un šobrīd topošais albums „Svēta lieta” ir Mr. Skarbuma nepublicētā dzeja, kura tapusi laika periodā no Kafija & Mafija dibināšanas līdz šodienai.

Grupu 1990.gadā dibināja divi skolas biedri. Tajā pašā gadā grupai pievienojās arī trešais dalībnieks. 1993.gadā grupas darbība pārtrūka, lai uz īsu brīdi atkal atjaunotos 1997.gadā. Trešoreiz grupa atkal satikās 2005.gadā. 2013.gada sākumā, izmaiņu rezultātā, Kafija & Mafija ir ieguvusi sev jaunu, savādāku muzikālu formu un piedzīvo dalībnieku rotāciju. Grupu atstāj viens no grupas dibinātājiem, kā arī trešais biedrs, ar kuru kopā sākās K&M trešā muzikālā atmoda 2005.gadā. Pēdējais grupas albums izdots 2013.gadā, bet šobrīd grupa strādā pie jauna albuma. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!