Liepājā notiks Latvijas roka un krievu poēzijas albuma prezentācija

Raksta attēls - Liepājā notiks Latvijas roka un krievu poēzijas albuma prezentācija Publicitātes foto

17.01.2017 / Parmuziku.lv

Trešdien, 18.janvārī, pulksten 19, Liepājā, klubā "Vecais vikings" notiks mūzikas albuma "Дом на границе рая" prezentācija.

Kā pierādījies, latviešu rokenrols un krievu poēzija ir gana saskanīgs pāris. Pirms diviem gadiem Maskavā tika izdots Liepājā sacerētais un ierakstītais albums "Дверь для принца", bet tagad dienasgaismu ieraudzījis otrais CD, kuru radījusi šī pati starptautiskā komanda, kurā apvienojušies Liepājas mūziķi un dzejniece no Maskavas. Jaunā ieraksta nosaukums – "Дом на границе рая", un tas ir par mīlestību.

Albuma koncepcijas un dziesmu tekstu autore Margarita Belaja par to izsakās šādi: "Albums ir par pašu galveno – par cilvēciskajām attiecībām. Par draudzību, mīlestību, sapratni un uzticēšanos. Un arī par nesaprašanos, protams. Par nesaprašanos, kuras dēļ ir slikti ne vien mums pašiem, bet arī mūsu mazajai planētai. Un vēl albums ir par cerību. Beigās viss būs labi. Ja vien esam kopā, tad ar visu varam tikt galā. Un tā tad arī ir laime."

Albuma mūzikas autori ir Emīls Dreiblats, Viktors Boks, Edgars Silacērps, Ikars Ruņģis, vienu dziesmu sarakstījis pazīstamais komponists no Maskavas Andrejs Zeļenskis. Ierakstā piedalījās ievērojams daudzums ļaužu – kopumā 33 mūziķi no desmit dažādām grupām: grupa "Willow Farm" pilnā sastāvā, Egons Kronbergs, Tomass Kleins, Ainars Virga, Jānis Strazds, Andris Ērglis, Lolita Novikova, Aivars Meijers, Ainars Pūpols, Dzintars Beitāns un daudzi citi. Gandrīz visas dziesmas ierakstītas skaņu inženiera Egila Meža studijā. Īpašs stāsts saistās ar Edgara Silacērpa dziesmu – to Maskavā aranžēja un ģitāras partijas iespēlēja pazīstamais mūziķis, kādreizējais liepājnieks Aleksandrs Vasiļenko, bet studijā iedziedāja jaunais teātra aktieris Antons Dolgovs, kurš spēlē galveno lomu izrādē "Дверь. Рок-н-ролл мистерия" Maskavas teātrī "АпАРТе". Šajā iestudējumā skan mūzika no liepājnieku un maskavietes pirmā sadarbības projekta – albuma "Дверь для принца".

Albuma prezentācijas pasākumā Liepājā uzstāsies mūziķi, kas piedalījušies ieraksta tapšanā – Emīls Dreiblats un grupa "Willow Farm", Viktors Boks, Edgars Silacērps un Ikars Ruņģis. Īpašā viešņa – dziedātāja Lolita Novikova jeb Lola. Ieeja pasākumā bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!