Latviešu diriģents Nelsons saņem Grammy balvu

Raksta attēls - Latviešu diriģents Nelsons saņem Grammy balvu Foto: Leta / Ieva Čīka

13.02.2017 / Parmuziku.lv

12. februārī, Losandželosā dažādās nominācijās tika pasniegtas Ierakstu akadēmijas balvas "Grammy". Nominācijā "Labākais orķestra sniegums" apbalvojumu saņēma arī latviešu diriģents Andris Nelsons un viņa vadītais Bostonas simfoniskais orķestris.

"Grammy" balvu atnesa Dmitrija Šostakoviča 5., 8. un 9.simfonijas "Shostakovich: Under Stalin's Shadow - Symphonies Nos. 5, 8 & 9" ieraksts, kuru izdevusi ierakstu kompānija "Deutsche Grammophon".

2015. gadā Nelsons un Bostonas simfoniskais orķestris ar  "Grammy" balvu tika novērtēts par Dmitrija Šostakoviča 10. simfonijas ierakstu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!