Laime Pilnīga velta dziesma brīvajam garam

Raksta attēls - Laime Pilnīga velta dziesma brīvajam garam Publicitātes foto

13.04.2022

Rokgrupa “Laime Pilnīga” publicē jaunu dziesmu, kas veltīta visas civilizētās pasaules brīvajam garam. Jaunais skaņdarbs “Augstāk par zemi” klausāms visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Augstāk Par Zemi“ ir skaņdarbs par brīvību, gara spēku, par to, ka katram ir tiesības dzīvot tā, kā viņš vēlas, par draugu atbalstu izvēlētā ceļa iešanai līdz galam un, visbeidzot, ka pats zini kā būt, nevis kāds uzspiež vai pasaka, kas un kā jādara” - tā dziesmas  autori Ervīns Ramiņš un  Mārcis Vasiļevskis.

Dziesma ieskaņota ierakstu studijā “Laimes  telpa” kopā ar grupas ģitāristu un skaņu inženieri  Mārci Vasiļevski, skaņdarba pēcapstrādi veicis Krišjānis Geidāns, savukārt gala apstrādi - Ģirts Laumanis.

 “Laime Pilnīga ir izdevusi četrus oriģinālmūzikas albumus, visi ir nominēti Latvijas mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons” kā labākie gada rokmūzikas ieraksti. Sniedzot koncertus un priecējot rokmūzikas cienītājus, grupa ir apceļojusi lielāko daļu Eiropas. Šobrīd “Laime Pilnīga” strādā pie sava piektā albuma.   

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!